Co se vám vybaví, když se řekne 60. léta? Beatles? Zvonové kalhoty a éra hippies? A co třeba tradiční „cuc na špejli“ Míša? Je to totiž už neuvěřitelných 50 let, co v továrně Laktos v pražských Vysočanech napadlo pracovníky zamrazit tvaroh společně se smetanou a cukrem, a dali tak vzniknout této legendární tvarohové zmrzlině.

Míša

První světlo světa spatřil nanuk Míša poprvé v roce 1962. Jeho hlavní složkou je tvaroh, který tvoří až 53 procent, a proto si u Míši můžeme vychutnat opravdovou chuť tvarohu. Hlavně, Míša, jak ho známe, se za celou  dobu téměř nezměnil!

Díky lahodné kombinaci tvarohové zmrzliny a křupavé kakaové polevy, je Míša naprostou klasikou, která se už po desítky let řadí mezi nejoblíbenější zmrzlinové pochoutky. Jako děti jsme ho milovali a v dospělosti je pro nás symbolem návratu do krásných dětských let. Probuďte proto své vzpomínky a nechte na jazyku rozplynout tu úžasnou tvarohovou chuť, která vás přenese nazpět do bezstarostných dětských chvil. „Oslavence“ Míšu na dřívku zakoupíte za 12,90 Kč.

Oblíbeného Míšu si nyní můžete vychutnat i kdykoli v pohodlí domova. K dostání je Míša ve vaničce, takže si na něm můžete pochutnat vždy, když vás přepadne chuť na svou oblíbenou tvarohovou pochoutku. Míšu ve vaničce zakoupíte ve vašem obchodě za 64,90 Kč.

Vše o vaší oblíbené zmrzlině najdete na www.misa50.cz

 Míša

Oslavte s Míšou 50 let!

U příležitosti tak významného výročí, připravil Míša pro všechny soutěž, ve které můžete vyhrát každý den let balonem, vodácký víkend nebo pobyt na horské chatě. Zkrátka každý si v soutěži najde to své. Navíc každý den obdrží prvních 50 soutěžících lístek do kina. To aby mohlo vyhrát co nejvíce z vás.

 Míša

A jak se soutěže zúčastnit?

Kupte si libovolné balení zmrzliny Míša, odešlete 3 soutěžení kódy v termínu soutěže (1. 4.–31. 7. 2012) a obratem zjistíte, co vyhráváte. Kódy můžete odesílat pomocí SMS na tel.: 900 88 06, nebo webové brány na www.misa50.cz. (Soutěž neplatí pro Míšu v kelímku.) Více informací na www.misa50.cz

Tak hodně štěstí v soutěži a spoustu sladkých chvil s Míšou!

Reklama