krivak.jpgFoto: Shutterstock

Hravou kombinací je kožená bunda v outfitu s dlouhou barevnou sukní a jednoduchým topem. Sukně s topem zaujme svou jednoduchostí a lehkost materiálu v létě oceníte. Bundičku přes sebe můžete přes den jen přehodit a večer nepocítíte zimu.

Letošním trendem je také kombinace více kožených kousků ve stejném odstínu. Pokud jich nebude příliš mnoho, outfit bude vypadat trendy a sexy. Zvolit můžete např. černé kožené kalhoty do pasu s basic tílkem a černým křivákem.

Chystáte se v létě na svatbu, oslavu či jinou společenskou událost? Máte vybrané společenské šaty a přemýšlíte, čím je doplnit? Zvolit můžete právě koženou bundu, která vás při chladných letních večerech příjemně zahřeje a díky univerzální černé barvě se hodí ke každému odstínu i vzoru.

krivaky.jpgKARA 5 990 Kč / Stradivarius 349 Kč / Zalando 699 Kč

Jak pečovat o hladkou kůži?

Kůže je materiál, který při správné péči vydrží i řadu let. S časem na hodnotě neztrácí, naopak získává ceněnou patinu. Aby produkt vydržel co nejdéle, základem je impregnace, která hladkou kůži chrání před vlhkem i nečistotami. Zaprvé ucpe póry, aby voda nemohla proniknout dovnitř, zadruhé obalí jednotlivá vlákna, aby se při namočení a následném vysychání neslepila a nezačala tvrdnout. Pro větší účinek můžete impregnaci opakovat. Hlavně se vyhněte přípravkům, které nejsou k péči o kůži určené a praní v pračce.

Reklama