leeLee Stafford je londýnský kadeřník a vlasový stylista, který se vlasové stylistice věnuje již přes 20 let. Začínal jako amatérský kadeřník své rodiny a kamarádů. Nyní vlastní několik vlasových salonů a jeho snem je mít salon v každém významném světovém městě.

V roce 1998 získal ocenění Kadeřník roku a následovalo mnoho dalších prestižních ocenění.

Svůj salon v londýnské avantgardní čtvrti Soho otevřel v roce 2000 a již o rok později přišel s vlastní řadou vlasové kosmetiky, která nabízí profesionální přesně zaměřenou péči pro domácí použití. Kromě přípravků péče o vlasy nabízí stylingové přípravky, pomůcky a dokonce i toaletní vodu. Své výrobky neustále zdokonaluje a inovuje a produktové řady pravidelně rozšiřuje.

Tyto kvalitní vlasové novinky si můžete koupit a vyzkoušet v on-line obchodu známé firmy Profimed ZDE.

Z jakých řad si můžete vlasovou kosmetiku vybrat?

  • Ultimativně rovné

Patříte mezi závislé narovnávače vlasů? Pak tyto přípravky jsou jako šité na míru vašim potřebám. Kúra pro narovnání vlasů, ochranný sprej pro žehlení vlasů, sérum pro lesk narovnávaných vlasů, suchý šampon nebo sprej proti vlnění vlasů, kondicionér pro rovné vlasy.... Tolik přípravků, že si určitě vyberete!
Barvené vlasy - Šampón, kondicionér a kúra pro barvené vlasy nejen bude o vaše vlasy pečovat, ale také zvýrazní barvu, prodlouží krásu barevných odstínů a ochrání je před vyblednutím.

  • Lesk a záře

Řada Lee Stafford pro dokonale lesklé vlasy. Lesk ve spreji, sérum pro lesklé vlasy a kondicionér pro lesklé vlasy udělají maximum pro to, aby se vaše vlasy blyštily jako drahé kameny.

Třpyt a lesk Bling NOVINKA - Jste rádi, když se vaše vlasy třpytí? Tato řada dodá všemu účesu dostatečné třpytky! Také následnou relaxaci a péči pro vaše vlasy po věčírku, kde jste byli za hvězdu...

  • Stylový účes

Máte rádi originalitu? Potřebujete, abyste byli dobře vidět a každý si vás zapamatoval? Pak potřebujete stejně originální přípravky, díky kterým bude váš účes přesně podle vašeho přání. Kreativní jíl na vlasy, vosk ve spreji, fixační sprej se silným účinkem, nelepkavé pěnové tužidlo pro dvojitý objem a perfektní tvar, tmel pro divoký (ale strukturovaný) vzhled, zázračná pavučina Nelepivý krém-gel ve vašich vlasech nezanechá nepořádek! Pro dosažení COOL rošťáckého účesu lehce tuží, dodává mírného lesku, ale hlavně, je fakt zábavný! Uznejte, že už názvy přípravků zaručují, že váš vzhled bude dokonalý!

  • Ochrana vlasů

Maska pro vlasy, které nikdy nedorostou, ochrana před sluncem a chlorem, ochraný sprej pro žehlené vlasy, to jsou tři základní přípravky z této řady, aby ochránily vaše vlasy.

  • Žhavý zásah

Výrobky z této řady jsou samohřejivou péčí. Podporují prokrvení pokožky hlavy díky svým pálivým ingrediencím. Teplo a masáž zlepšuje mikrocirkulaci okolo vlasových folikul, což umožní zvýšenou absorpci živin. Tím se zrychlí růst vlasů a současně se posiluje jejich zdraví. Dvouminutovou obnovující péči uvítají obzvlášť ti, kteří svůj drahocenný čas radši věnují důležitějším věcem...Vaše vlasy budou za krátkou chvilku nebesky zdravé! Výsledný efekt: zvláčňuje, zvlhčuje, dobíjí, uzdravuje a přitom stíhá i skvěle vonět. Podle vašeho typu vlasů si můžete vybrat ze čtyř variant.

  • PiNK FRAGRANCE

Tato toaletní voda patří do sortimentu značky Lee Stafford. Jste zamilovaná do vůně čerstvě umytých vlasů „Lee Staffordem"? Teď už můžete Staffordem vonět třeba od hlavy až k patě. Vlasy totiž konečně přestávají mít monopol na úžasnou vůni, kterou oplývají všechny vlasové přípravky Lee Stafford.

  • Blondýnky

leeChcete, aby vaše vlasy vypadaly přirozeně blond? Nechcete kanárkově žluté odstíny? Vyberte si jeden ze tří přípravků určených pro blondýny. Šampon, kondicionér a kúra, to jsou přípravky této řady.

  • Brunetky

Tato řada ke určena pro přírodní a barvené vlasy brunetek. Šampon, kondicionér a kúra pro zvýraznění přírodní tmavé barvy.

Reklama