Ahoj,
každý vnímá zimu jinak, pro mě je představa zasněžených sjezdovek a křehkých rampouchů nádherná. Uznávám, že pro někoho je to noční můra. Posedět u roztopených kamen je nádhera, zvláště když se u klasických kamen člověk zahřeje hned dvakrát - poprvé při štípání a řezání dříví a podruhé už ho hřeje plamen - romantika. Jsem přírodní typ, tahle představa mě láká mnohem víc než jen otočit knoflíkem.

Ovšem každý teplo vnímá jinak. Co je teplo pro jednoho, je zima pro jiného. Osobně žiju spíše za nižších teplot a hlavně na spánek potřebuju tak 16-17°C. Teploty nad 30°C mě spolehlivě vyřadí z provozu a sauna patří někam k inkvizici. Co naprosto nechápu je určitá „teplotní" nedůslednost mého drahého.

Tomuhle člověku naprosto nevadí tábořit ve stanu uprostřed kanadské divočiny a přespávat za teplot kolem -25°C, nemá problém se koupat v ledovcovém jezeře, do kterého já se jsem nemohla ani vstoupit, protože mě chytaly křeče. Ale do bazénu se mnou plavat nepůjde, protože je tam studená voda. Na spaní vyžaduje tlustou peřinu, zatímco mě stačí larisa. Chápete to někdo? :-)))

V USA údajně roste počet rozvodů z toho důvodu, že se partneři nejsou schopni shodnout na teplotě v místnosti. Mám obavy, co mě čeká, až postavíme náš vysněný domek s krbem a podlahovým topením poháněným tepelným čerpadlem.

hezký den všem zmrzlinám

Eliza


Velice děkuji za moc hezký příspěvek.:) Ten partnerův projev mě skutečně zarazil.:) Jak to tak může mít nastavené?:) Ale zase je originální. Velice.:) A to s těmi rozvody slyším prvně, ale věřím tomu. Podle toho, co jsem tam zažil, je to klidně možné!

Takže pokud mi dnes chcete udělat radost, napište mi, jak snášíte zimu vy nebo váš partner. Redakce@zena-in.cz!

Reklama