2018 - 100 let československé kuchyně

Protože ctíme tradice a zvyky, menu je od ledna ještě více poctou československé kuchyni a našim babičkám či tradicím. Nezapomeneme ale ani na vegetariány a samozřejmě průběžně i na světovou kuchyni.

Denně máme připraveny snídaně, obědy, svačiny, které rádi připravíme také na objednávku, nejen když máte jakoukoli potravinovou intoleranci či se zrovna v jinak vámi vybrané bagetě nachází maso, které nejíte. Náš tým v kuchyni připravuje denně čerstvé jídlo, menu není široké, aby nabídka vždy ukrývala jen čerstvé a kvalitní potraviny. Od jara se můžete těšit také na speciální nabídku od českých farmářů.
5a6b35826f5adobrazek.png
 
Cukrárna a pekárna

Od ledna 2018 jsme rozšířili nabídku sladkostí a také si u nás můžete pochutnat na vlastním pečivu. Denně nabízíme čerstvý chléb klasický i bezlepkový, bagety a české housky. Dortíčky, buchty, koláče, koláče z plechu i nepečené zákusky. Čerstvé ořechové, medové, ovocné skleničky a mnoho dalšího.

V naší vitríně samozřejmě nikdy nechybí ani nějaká dobrota z Levandule Chodouňské, kterou čeká v roce 2018 již třetí sezona. Ale nejen sladkosti, levanduli si můžete vychutnat v čaji i slaných jídlech nebo třeba v koupeli v Ayurveda centru Mahapurusha.
 
Nový šéfkuchař
5a6b3533e0e69obrazek.png

Od ledna jsme přivítali již nastálo nového šéfkuchaře, který dosud pravidelně hostoval a vedl dohled nad kolegy, kteří v týmu tvoří denně dobroty do našeho bistra.
Juraj Bodor k nám přišel z Residence Vyšehrad, kde dosud po tři roky řídil gastronomii. Ještě před tím působil třeba v Health Club Restaurant Volcano komplex nebo v restauraci U Minuty. Juraj je velký sportovec, rád cestuje a prozradil, že i ve volném čase rád vaří pro rodinu a přátele. U nás vede gastro tým, kde ho skvěle doplňují kolegové Vladislav Sotnikov a Ondřej Jiřík.
 
Stezky pro celou rodinu

Nejen na aktuální tříkrálové stezce zažijete legraci. Máme také svět filmu, pohádkovou cestu do 10 let i od 10 let. Na stezce VODA jako živel v přírodě nebo VODA v českém kalendáři zažijte nejen poznání, ale také zábavu. Detektivní stezky máme především pro ty náročnější. Ve starém Chicagu budete hledat vrahy i zloděje. Stezky připravujeme také na míru oslavencům a dále pak k různým svátkům a tradicím. Vždy ale tak, aby se zapojila celá rodina!
 
Proměny v kreativním světě a tvorba

Prostory v Creative World procházejí neustálou proměnou, aby se návštěvníci nikdy nenudili a vždy našli něco nového. Hosté si již odnesli desítky vyrobených dárků a dekorací na téma všech svátku, které jsme od září, kdy jsme otevřeli své brány, prošli nejen v českém kalendáři.
5a6b354fa7a05obrazek.png

Nově si děti užívají v „bažině“, tvorba je nyní zaměřena zimní dekorace, Valentýny a k dispozici je i mnoho volných komponentů, kdy si můžete tvořit doslova, co vás napadne.

Kreativní balíčky

5a6b355b1714bobrazek.pngNorujete a nechce vás opouštět teplo domova? Tvořit můžete i doma! V nabídce máme vždy hned několik druhů balíčků s dekoracemi a dárky, každý si vybere. I zde ctíme tradice a svátky, stejně jako roční období. Vždy ale nechybí i celoroční balíčky.

Jaké balíčky u nás najdete nyní?

Zimní nebo valentýnský balíček, postavičky, masky nebo dřevěný rozcestník jsou ve stálé nabídce. Připravujeme jarní balíčky, které nabídnou krásné dekorace pro váš domov. Balíčky neustále obměňujeme, abyste měli důvod vracet se do kreativního světa.
 
Příměstský tábor

Pro děti od 4 let je připraven příměstský tábor, a to v termínech:
Kdy:
5. – 9.2. 2018
12. – 16.2. 2018
Denně: od 8.00 – 17.00 hodin
Cena za týden: 4 500 Kč (cena zahrnuje kompletní stravu, pitný režim a všechny aktivity včetně materiálu pro tvorbu)
Přihlášky: 602 956 618
Co: pečení masopustních perníčků, tvorba masopustní masky, veškeré aktivity v Creative World, honba za pokladem, tradice a naučné stezky, soutěže, dílny a spousta legrace s našimi asistenty
5a6b3572d492dobrazek.png
 
Dvoreček
5a6b359827566obrazek.pngZima nezima, na našem dvorečku je možnost vyřádit se také venku, kde mohou děti lovit poklad, čekají na ně zvířátka a domeček čarodějnice. S jarem zahrádka ožije dalšími aktivitami pro celou rodinu a samozřejmě také možností posedět s dobrým drinkem a něčím na chuť.


AKCE
30. 1. VÝROBA SVÍCNŮ, SVĚTEL A PŘÍPRAVA NA HROMNICE s Adélkou
259Kč včetně materiálů pro řemeslnou výrobu
od 2 let
 
6. 2. VÝROBA MASOPUSTNÍ MASKY a KOBLIH s Evičkou
259Kč včetně masky, dekoračních prvků a surovin na tradiční masopustní koblihy
od 2 let

Více inspirace naleznete ZDE.

Reklama