Nový rok, tentokrát s pětkou na konci, již vykročil do období svého panování. Jaký bude z pohledu hvězdopravce Vítka Kuntoše?

kunmalyLeden má pomalejší astrologický rozjezd. Budeme spíš postávat na místě a žádné velké výkony se od nás nečekají. Pod náporem budeme reagovat podrážděně a může se to projevit i napětím v mezilidských vztazích. Vyplatí se být více otevřený novinkám a pružněji reagovat na změny. Příliš prudké jednání a kroky však mohou vést ke zbytečným chybám. Budeme reagovat přecitlivěle na jakékoliv omezování a nátlaky. Důležitým tématem je též rozpor mezi následováním toho, co je považované za normální, a naopak bořením zažitých představ. Někteří tak mohou ve svém projevu více vybočit z toho, co je v rámci běžných hodnot společnosti.

Potřebujete zlepšit náladu? Zkuste www. radostnezpravy.cz.

V polovině měsíce začne nabývat na důležitosti duchovní rozměr života. Konstelace totiž budou zvyšovat naši vnímavost, díky které nám mohou dojít různé životní souvislosti. Naše fantazie bude fungovat na plné obrátky a ve svém nitru můžeme nalézt důležité odpovědi. Druhá část ledna je tak vhodná pro spirituální cvičení a studium duchovní literatury. Můžeme se na obvyklá témata začít dívat novým způsobem a větší odstup nám umožní překonat různé životní stereotypy. Období je vhodné pro kontakty s lidmi a sdíleni svých zkušeností.

Vít Kuntoš
astrolog, autor nové knihy Astrologie pro samouky
www.astrolog-terapeut.cz

Čtěte také:

Reklama