Ještě předtím, než se plně začaly využívat benefity moderní medicíny, museli se lidé spoléhat na plody, které jim dala příroda. Znalost blahodárných účinků jednotlivých rostlin předávali z generace na generaci a umožnili tak povědomí o těch nejdůležitějších přenést až do současnosti. Mezi jeden z nejvýznamnějších darů přírody patří také aloe vera, královna všech léčivých rostlin, jejíž výhody zná lidstvo už celá tisíciletí. Vy si ji nyní můžete dopřát v nové podobě s ovocným džusem.

Aloe VeraAloe vera, která se řadí mezi vytrvalé byliny, podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Pomáhá také udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Aloe poskytuje dva různé produkty s odlišným působením a využitím, známé jako gel a latex. 

Její blahodárné účinky objevili lidé již před tisíci lety a rostlina se stala u některých národů dokonce posvátnou a uctívanou. Staří Egypťané aloe vera nazývali Krev Bohů.

Její pravidelné užívání posiluje imunitní systém a přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány a usnadňuje průběh menstruačního cyklu. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

Aloe Vera juice s ananasem 500 ml

Aloe VeraDávkování: 15 - 50 ml za den (nejlépe ráno a večer, 1 hod. před jídlem)

Dlouhodobé užívání: 10-25 ml za den.

Doporučujeme: Vyzkoušejte lahodný nápoj naředěním Aloe Vera gelu s ananasem s vodou v poměru 2:1 /nebo dle vlastní chuti/

Cena: 199 Kč

Aloe Vera juice s borůvkou a rakytníkem 500 ml

Aloe VeraDávkování: 15 - 50 ml za den (nejlépe ráno a večer, 1 hod. před jídlem)

Dlouhodobé užívání: 10-25 ml za den.

Cena: 199 Kč

Borůvka se podílí na udržování normálního metabolismu cukrů, tuků, bílkovin, na udržování funkčních sliznic žaludku a tenkého střeva.  Podporuje ostré vidění, funkci sítnice, výživu a zachování standardní kolagenové hladiny v oku. Rakytník přispívá k přirozené obraně organismu a k normální činnosti imunitního systému. Blahodárně ovlivňuje činnost střevního traktu, posiluje aktivitu srdce a metabolismus. Příznivě působí na kvalitu ústní, oční, vaginální sliznice a kůže.

Reklama