Ti, kteří jim přikládají magické účinky, středu pyramidy říkají královská komnata. V ní se prý koncentruje největší množství energie, která jakoby plamen svíčky stoupá k vrcholu monumentu.

Zde lze údajně sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schopné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí, ba i zasvěcovat adepty do vyšších znalostí o kosmických principech.

Pyramidy jsou podle zastánců jejich vlivů energetickými základnami schopnými koncentrovat kosmickou, spirituální energii využitelnou k praktickým, i k léčebným účelům.

Ve výrobě a stavbách nových pyramid hraje naše republika prim. Ta prý celosvětově jedna z největších, přes čtrnáct metrů vysoká a vícepatrová, prý vyrostla roku 2004 v chráněné šumavské oblasti u Vimperku díky nadšení místních úřadů, které schválily stavbu izraelského podnikatele ruského původu, Anatolije Iaguiiajeva.

Stalo se tak přes až hysterické  protesty egyptologů, ekologů i skeptického klubu SISYFOS.

Pyramida, kde se má údajně i experimentovat s klíčením semen, se stala vyhledávaným místem pro meditaci a pro léčbu zřejmě všech psychických i tělesných nemocí.

Znáte? Byli jste tam? Věděli jste o ní? Rozhodně se tam pojedeme co nejdříve podívat a podáme zprávy.

 

Reklama