Přírodní doplněk stravy Houbové quarteto nabízí ve svém složení jedinečnou kombinaci výtažků ze čtyř hub, které příznivě působí na lidské zdraví. Shii-take, korálovec ježatý, hnojník obecný a reishi aktivují imunitu, bojují proti únavě a aktivně se podílejí na odstranění různých zdravotních potíží.

shiitake

Účinná kombinace léčivých hub

korálovec ježatý

Hledáte stoprocentně přírodní produkt, který nabízí prokazatelně pozitivní účinky, jež vedou k eliminaci zdravotních potíží a nabytí duševní pohody? Houbové quarteto kombinuje v jedné kapsli účinky čtyř léčivých hub, které svými výsledky v oblasti přírodní medicíny ohromují snad od nepaměti. Není divu, že se produktu přezdívá „elixír věčného mládí“. Ať už se jedná o houbu shii-take, či korálovce ježatého, známé svými schopnostmi posilovat lidskou imunitu, nebo o hnojníka obecného a houbu reishi, které příznivě působí na krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi, všechny mají na lidské zdraví nesporné pozitivní účinky.

hnojník obecný

Proč lyofilizované houby léčí?

Houbové quarteto obsahuje tzv. lyofilát čtyř léčivých hub. Jedná se o produkt získaný procesem lyofilizace neboli sušením potraviny mrazovou sublimací. Při procesu lyofilizace se výchozí surovina nakrájí na plátky a hluboce zamrazí. Následně se suší ve specializovaných sušárnách, které krystaly ledu z potraviny vysublimují, tedy změní stav z pevného skupenství v plynné. Lyofilizovaný houbový prášek si touto šetrnou cestou zachová veškeré vlastnosti a kvality původní suroviny. Jde tak o mimořádně biologicky čistý produkt, který bez použití konzervačních látek uchovává všechny vitamíny a minerální látky čerstvé houby.

Reiši

Více informací najdete na www.quarteto.cz

Reklama