Chcete si na dovolené oddychnout kromě práce a běžných všednodenních starostí také od všech negativních informací a špatných zpráv? Do jiného světa vás spolehlivě přenese dobrá kniha, která vás nebude nudit. Máme pro vás dva tipy z nakladatelství Mystery Press.

majarM. T. Majar: Hell Boys

On je gigolo. Ona jeho klientka. Mrtvá klientka…

Ryan Christensen, pohledný fešák z Chicaga, splní všechny vaše sny a přání a vždycky tu bude pro vás – pokud si ho zaplatíte. A vy to uděláte rády, protože ve svém oboru patří k nejlepším.

Teď jsou mu ale veškeré zkušenosti, šarm a charisma k ničemu, protože během společné noci někdo zavraždí jeho prominentní klientku.

Ryan je coby ideální podezřelý okamžitě vtažen do temného víru násilí, zrady a pomsty, z něhož se může dostat jediným způsobem: zjistit, kdo za brutální vraždou stojí, a zastavit ho.

A možná přitom nalezne lásku tam, kde by ji nikdy nehledal...

Erotikou, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…

cerne.lziAlessandra Torre: Černé lži

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama.

Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila.

A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru.

Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?

Více titulů najdete na stránkách nakladatelství Mystery press.

Reklama