Možná znáte ty stavy. Rýma, nachlazení, pocit, že máte hlavu větší o dvě velikosti. Usazená rýma tlačí na čelo a cítíte ji v dutinách. I když se snažíte smrkat, i přes velké úsilí rýma nejde ven. Měli jsme možnost na tyto příznaky silného nachlazení vyzkoušet světelnou terapii BIOPTRON.

Jaká je naše zkušenost? Na doporučení lékaře (“Buďte v teple, v klidu, nejlépe si postižená místa zahřívejte, aby se vám ulevilo…“) se naše spolupracující redakční kamarádka rozhodla vyzkoušet světelnou terapii BIOPTRON. Dodržela vše, co jí lékařka přikázala, a opravdu nechodila ven, protože se ze silné virózy nemohla dostat.

Zepter

Použila tedy dle návodu světelnou terapii BIOPTRON, kterou jsme ji zapůjčili od firmy Zepter. Používala ji dva týdny, postupně se rýma uvolňovala a polevila bolest. Kombinací všech ulevujících činností včetně světelné terapie BIOPTRON se z onemocnění dostala.

Jaký je názor odborníka:

Světelnou terapii bych určitě doporučila jak do rehabilitačních center a ústavů, tak do domácností. Výsledky léčby jsou velmi dobré a navíc BIOPTRON je velmi spolehlivé zařízení. Terapie BIOPTRON je vhodná nejen k léčbě pohybového aparátu, ale i třeba při rýmě, zánětech dutin nebo oparech,“ MUDr. Hana Jarošová.

Zepter

Jaké jsou účinky a výhody světelné terapie BIOPTRON?

  • Analgetický efekt (ulevuje od bolesti), protizánětlivý a stimulační efekt (výrazně urychluje hojení ran)
  • Bez vedlejších nežádoucích účinků
  • Velmi široké použití - opary, bércové vředy, jizvy, proleženiny, popáleniny, akné, atopický ekzém, lupénka, artróza kloubů, bolesti páteře, úrazy, záněty dásní, dutin, prsu, kožní problémy kojenců aj.

Zepter

BIOPTRON MedAll - jednička v oboru léčebné světelné terapie!

Švýcarský přístroj světelné terapie BIOPTRON MedAll je novým modelem nahrazujícím BIOPTRON Compact III, avšak s větším průměrem 5 cm. V praxi to znamená až o 65 % větší plochu k ošetření světlem!

Vyniká snadnou obsluhou, absolutní bezpečností, přitažlivým designem a nejmodernější technologií. Je určen k použití v domácnostech, nemocnicích, wellness a sportovních centrech. BIOPTRON MedAll je ergonomický, přenosný přístroj s jednoduchou obsluhou, který si můžete vzít s sebou kamkoli a díky zabudovanému praktickému časovači a displeji začít používat kdykoli. Filtr o průměru 5 cm umožňuje pohodlnou léčbu celého těla, a to jak malých částí, tak rozsáhlejších ploch. Inovativní úsporný režim Vám ušetří energii, čas a peníze, protože přístroj v něm spotřebovává pouze 0,5 W a navíc je připraven kdykoli okamžitě zahájit léčbu bez zbytečného plýtvání energií. Přístroj je dodáván také s podlahovým stojanem a praktickým cestovním kufříkem pro bezpečné skladování a přepravu (kód setu MED-004).

Zepter

Všichni známe pozitivní účinky čerstvého vzduchu, čisté ledovcové vody nebo zdravé stravy na naše zdraví. A stejně tak i světlo má významný stimulační účinek. Revoluční systém světelné terapie BIOPTRON využívá polarizované polychromatické světlo, které neobsahuje škodlivé ultrafialové záření, a pomáhá tak mírnit celou řadu zdravotních problémů.

Patentovaný a klinicky testovaný přístroj BIOPTRON stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, přináší úlevu od bolesti a podporuje proces hojení. Jedná se o bezpečný certifikovaný medicínský přístroj se snadnou obsluhou, který nemá vedlejší účinky a pomáhá hojit poranění měkkých tkání, rány, popáleniny, kožní problémy, stimuluje imunitní systém a má řadu dalších účinků. Švýcarská technologie, kterou BIOPTRON využívá, je založena na výzkumu polarizovaného polychromatického světla, za který byla v roce 1903 udělena dánskému fyzikovi Nielsi Rybergu Finsenovi Nobelova cena za medicínu.

Zepter

Společnost Zepter si velmi zakládá na kvalitě. Všechny přístroje BIOPTRON proto vyrábí ve vlastní továrně ve Švýcarsku. Jedná se o patentované, klinicky testované certifikované medicínské přístroje určené pro profesionální i domácí i použití.

Pro více informací o terapii BIOPTRON kontaktujte svého obchodního konzultanta Zepter, navštivte stránky www.zepter.cz, www.zepterclub.cz.

Zepter

Reklama