V případě prostředků s léčivou látkou benzydamin hydrochlorid se roztok může použít při bakteriálních i kvasinkových infekcích. Mnoho žen trpí záněty opakovaně, a tak mohou roztoky používat i k předcházení opakujících se poševních infekcí. Hodí se například po pobytu ve wellness nebo po pohlavním styku.

Vyzkoušely jste je? Máte s nimi zkušenost?

Náš tip: Léčba zánětlivých projevů vaginálním výplachem ROSALGIN EASY (140 mg vaginální roztok), jaké jsou jeho benefity?5b4f23e117c72obrazek.png

  • Rychle ulevuje od příznaků vaginálního zánětu jako je bolest, intimní svědění, pálení
  • Snižuje množství výtoku, potlačí patogeny a současně zachovává přirozenou poševní mikroflóru (šetří Laktobacilus a podporuje jeho růst)
  • Výplach se doporučuje také aplikovat před i po gynekologickém zákroku nebo před aplikací jiné léčby (čípky, tablety, krém) jako doplňková léčba k vyčištění pochvy
  • Oplach intimních partií umožní zmírnění bolesti, pálení a řezání také po porodu a během šestinedělí
  • Lze použít jako první pomoc při počínajícím zánětu, ale i pro dlouhodobou léčbu přispívající ke stabilizaci poševní mikroflóry
  • Vhodný rovněž pro běžnou intimní hygienu (snižuje riziko vzniku zánětu, např. po menstruaci, po návštěvě bazénu, sauny atd.)

Léčivou látkou přípravků Rosalgin a Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok je benzydamin hydrochlorid. Roztok k intimním oplachům a výplachům. Čtěte pečlivě příbalový leták.

5b505e3b890a9obrazek.png

Zajímavé informace najdete také na této stránce.

Přestože některé ženy z vlastní zkušenosti poznají, jaký typ zánětu je postihl, a zahájí léčbu samy, přesnou příčinu může určit jen lékař. Ten nasadí léčbu vhodnou pro konkrétní typ zánětu. Výplach přípravkem Rosalgin můžete použít ještě před návštěvou lékaře, je volně prodejný ve všech lékárnách.
 

Reklama