V Trentinu není wellness jen módou, ale skutečným životním stylem. Místní lázeňské pobyty vám zprostředkují opravdu intenzivní prožitky hluboké pohody, zkrátka mnohem víc, než jen pouhé estetické nebo relaxační zážitky. Procedury vám pomohou zklidnit popraskanou pokožku, uvolnit a posílit svaly, zmírnit napětí a umožní vám pečovat o své tělo a mysl do hloubky.

64c77be89ebe8obrazek.png

Kocháte se pohledem na členité obrysy hor, zatímco jste ponořeni do horké lázně, stoupající pára uvolňuje póry vaší pokožky a vy vdechujete aroma přírodních vůní, které přinášejí blahodárnou úlevu vašim svalům. Nebo si právě dopřáváte relaxační masáž, která vašemu tělu přinese okamžitou úlevu, jen co si sundáte boty. Péče o tělo a mysl je nedílnou součástí každé dovolené v Trentinu.

Je skvělé si užít lázně po dni plném aktivit. My jsme byli začátkem prázdnin v oblasti Val di Fassa, kde jsme jako milovníci hor šlapali tři dny mnoho kilometrů, den po dni po vysoko horských túrách. Pokud jsme v únavě mysleli na relax, představili jsme si dokonalé trentinské lázně. A to jsme také s radostí v samém srdci Dolomit, v Pozza di Fassa zrealizovali.

64c77c3496358obrazek.png

Naším tipem, který jsme měli možnost vyzkoušet jsou Lázně QCTerme Dolomiti

Čeká vás regenerace ve vířivkách, saunách a emočních koupelích. Wellness středisko QC Terme Dolomiti nabízí speciální programy v úžasně dokonalém intimním prostředí a v souznění s okolím, které představují Fasské Dolomity a jejich tradice. Pobyt v tomto wellness centru vás naplní novými zážitky z Alp a díky blahodárným účinkům lázeňské kúry vám pomůže obnovit fyzickou i duchovní rovnováhu.

64c77c298ea42blobid0.png

Wellness středisko QC Terme Dolomiti můžete navštívit kdykoli během roku a můžete si dopřát jeho zázemí a péči, po které toužíte. Tento jedinečný zážitek je obohacen nabídkou různých procedur využívajících termální vodu z pramene Alloch.

Zdroj fotek: www.visittrentino.info

Více najdete na:

Reklama