Připadá Vám, že nejčastějším obrazem dnešní společnosti je nedostatek pohybu, nevhodná strava a všudypřítomný stres? Důsledkem toho jsou následné nemoci, které nás všechny trápí, proto již dlouho neplatí, že věkový průměr hostů, kteří lázně navštěvují, je jen důchodový. Naopak, tyto „oázy zdraví“ vyhledávají muži i ženy všech věkových kategorií.

Lázně MšenéLázně Mšené nabízí nepřeberné množství pobytů, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Do lázní se nejezdí už jen kvůli léčbě, ale především kvůli relaxaci, nabrat fyzické i psychické síly, zkrátka dopřát si pár dní odpočinku a zkrášlit své tělo. Kromě klasických léčebných pobytů, které jsou určeny přímo pro léčbu nemocí a zdravotních obtíží, stále častěji využíváme především wellness a relaxační pobyty, při kterých si odpočineme a pečujete o své tělo.

Lázně Mšené vyhledávají především klienti, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Léčení pohybového aparátu v Lázních Mšené vychází z více než 200leté tradice, která byla založena na aplikaci slatiny. Účinek slatinných procedur je založen na vlastnosti akumulovat a pomalu předávat teplo. Proto také pacient snáší vyšší teplotu slatiny, než by zvládl například u vodní lázně. Efekt užití tkví ve zlepšení prokrvení, zvýšení látkové výměny a pozitivním ovlivnění chronických zánětů.

Jak jsme již napsali, v lázních se nemusíte jen léčit - můžete zde i relaxovat nebo prožít hezké chvilky se svými blízkými či partnery. V nabídce naleznete týdenní a víkendové pobyty, ze kterých si jistě vybere každý.

Žhavou novinkou a aktualitou dnešních dnů jsou Valentýnské pobyty. Pětidenní a víkendový únorový pobyt určený nejen pro čerstvě zamilované, ale i pro všechny páry k utužení a zpestření vztahu. Neváhejte, potěšte svou drahou polovičku a přijeďte relaxovat do těchto malebných lázní nedaleko Prahy, kde o Vás bude postaráno od hlavy až k patě.

Lázně Mšené

Tip na netradiční dárek valentýnský pobyt v Lázních Mšené!

  • Pětidenní termín pobytu: 13.–17. února 2012

Program pro oba:

1x aroma masáž zad
1x bazén se šampaňským pro dva
1 x ROMANTICKÁ VEČEŘE PRO 2 v lázeňské kavárně
Navíc pro ženy:
1 x esenciální olejová aroma koupel
1 x čokoládový zábal nohou
Navíc pro muže:
1x pivní koupel
1x chmelový zábal nohou
BONUS: Poukaz do lázeňské kavárny na nápoj „Zamilované ovocné opojení“

  • Víkendový termín pobytu: 10.–12. února 2012

Relaxační procedury pro oba:

1x čokoládová masáž
1x parafínový zábal na ruce
Navíc pro ženy
1x esenciální olejová aroma koupel
1x čokoládový zábal nohou
Navíc pro muže
1x pivní koupel
1x chmelový zábal nohou
BONUS: Poukaz do lázeňské kavárny na nápoj „Zamilované ovocné opojení“

Více o valentýnských pobytech naleznete na www.msene.cz

Týdenní a víkendové pobyty po celý rok

Lázně Mšené

Tyto malé české rodinné lázně Vám nabízejí týdenní či víkendové pobyty, které splní všechna Vaše očekávání. Vybere si určitě každý - muž či žena, pracující či senior na odpočinku. Přehled těchto pobytů naleznete ZDE (týdenní pobyty) a ZDE (víkendové pobyty).

Novinkou, kterou nabízí Lázně Mšené, jsou tzv. Rituální balíčky, které můžete absolvovat jak v rámci svého delšího pobytu, tak i při jednodenní návštěvě lázní.

Balíčky jsou dva:

  • Rituál královny kleopatry

Celotělové ošetření Alqvimia, inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen, přináší dokonalé uvolnění Vašemu tělu i duši. Je založeno na vzácných exotických olejích s myrhou a kadidlem - nejvíce ceněnými látkami starověkého Egypta. Nádherná vůně hýčká Vaše sebevědomí a zvyšuje Váš pocit atraktivity.

  • Esenciální rituál radosti

Tělové ošetření Alqvimia, založené na využití revitalizační síly ovoce, výborně detoxikuje organismus a přináší hydrataci, regeneraci a hloubkovou výživu pokožce celého těla. Dokonalé synergické působení aromaterapeutické směsi esenciálních olejů obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života. Ošetření je zvláště vhodné pro podzimní období.

Podrobnější informace o obsahu jednotlivých balíčků naleznete ZDE.

Více informací ohledně procedur i rezervace naleznete na stránkách www.msene.cz