Lázně Mšené

Zavítejte do světa krásy, vůní a harmonie a nechte hýčkat své smysly během týdenních a víkendových pobytů v lázních. Malebné rodinné Lázně Mšené nedaleko Prahy u města Roudnice nad Labem jsou příjemným útočištěm nejen pro všechny klienty, kteří si potřebují léčit své neduhy především pohybového ústrojí, ale také pro uspěchané manažery, maminky s dětmi, babičky i dědečky. Zkrátka pro všechny, kteří potřebují znovu dobít energii a načerpat nové síly. V nabídce lázní naleznete nejen tradiční lázeňské příspěvkové či komplexní léčby hrazené pojišťovnami, ale také relaxační a regenerační týdenní a víkendové pobyty. Nezapomínáme ani na ty, kteří nemají tolik času a proto si můžete vychutnat například i jedinečné složení rituálních balíčků procedur, které můžete absolvovat i během jediného dne.

Novinky letošní sezony

Lázně Mšené

Lázně Mšené, které nejsou zaměřené na klienty požadující nadbytečný luxus, přesto přicházejí každý rok na tuzemský trh s novinkami, které oslovují stále větší okruh svých zákazníků. Nabídka léčebných lázeňských a relaxačních procedur je v Lázních Mšené jednou z největších na tuzemském trhu a jistě si vybere každý zákazník z opravdu velkého počtu masáží, zábalů, koupelí, ale také rehabilitačního cvičení, bazénové terapie, parafinu, a třeba i nabídky wellness s pedikúrou, manikúrou, kosmetikou, kadeřnictvím, soláriem, saunou a malou posilovnou. Vyberte si i vy takové módní lahůdky, jakými jsou čokoládové a medové programy, rituály, nebo třeba i dnes již tradiční čínské a thajské masáže, lávové kameny, zábaly z mořských řas a pochopitelně i z místní léčivé mšenské rašeliny... Nové jsou i fit programy s aerobikem či pilates. Po letech celkových oprav a rekonstrukcí lázeňského Balnea a všech ubytovacích objektů, letošní návštěvníci mají poprvé možnost poznat původní krásu interiéru restaurace lázeňské Dvorany. Rekonstrukcí získal interiér Dvorany původní vzhled, který navrhl známý český architekt Jan Letzel, a to včetně odhalení původních nástěnných maleb.
Není bez zajímavosti, že pro generaci českých pohodových seniorů, otevřeme během měsíce května 2011 nabídku střednědobých a dlouhodobých pobytů přímo v lázeňském areálu s historií od roku 1796.

V malých rodinných Lázních Mšené, které si velmi zakládají na svém originálním motto „Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy“ tedy nehledejte rušný noční život a obchody, ale především odpočinek a lázeňské procedury.

Lázně Mšené

Vždyť každý z nás někdy potřebuje dobít energii a načerpat sílu pro svůj pracovní i osobní život...

Kompletní nabídku lázeňských pobytů i dalších služeb naleznete na internetových stránkách www.msene.cz.

Reklama