Zajímá vás, jaké je k pobytu v lázních nejvhodnější roční období? Odpověď je jednoduchá. Jakékoliv. Důležité je, se rozhodnout jet a poté si dobře vybrat. Místo lázeňského pobytu vybírejte jak podle cenových podmínek, tak také podle poskytnutí lázeňské či relaxační péče.

Za dobrou dovolenou nemusíte jezdit na druhý konec světa. Ve výběru českých lázní naleznete velmi dobrou příležitost, jak si odpočinout i načerpat nové síly.

My pro vás vybrali lázně Mšené. Lázně nacházející se v překrásném údolí Mšenského potoka, obklopené rozsáhlým romantickým parkem s rybníky.
Jako v pohádce...

Lázně Mšené

POBYT V LÁZNÍCH MŠENÉ

Lázně MšenéPobyt v lázních je pro každého z nás velice osvěžující a odpočinkovou záležitostí. Lázně byly známy již v antice. Lidé si tehdy velice potrpěli na čistotu, a tak lázně neplnily léčebný, nýbrž očistný úkol. Ve středověku lidé také často pili minerální vodu z různých termálních pramenů, avšak vůbec si jejích blahodárných účinků nebyli vědomi.

Rozkvětu se lázně jako takové dočkaly až na přelomu 17. a 18. století, kdy se kolem pramenů začaly stavět města a vesnice. V tomto období, v roce 1796, byly založeny i slatinné Lázně Mšené. Již více než 210 let se zde úspěšně léčí pohybové ústrojí, novodobě pak také záněty nervů a pooperační stavy.

Prameny podzemních vod jsou v blízkosti Mšeného známy už odedávna. V polovině 18. stol. byla voda vyvěrající v blízkosti myslivny užívána myslivci a dovážel ji i budyňský lékař MUDr. Bayer k léčení pacientů. V roce 1790 přijel na inspekci ředitel panských majetků rodu Kinských na Zlonicích František Pavikovský, který trpěl žaludečními nevolnostmi. Když se napil mšenské vody, tak se mu ulevilo a díky tomu byl dán podnět k založení zdejších lázní. Dnes se uprostřed rozlehlého parku s rybníkem tyčí sedm lázeňských objektů, kde najdete kompletní služby od ubytování, stravování, přes balneo-provoz i wellness centrum. Při léčbě se v Lázních Mšené dnes využívá především přírodní léčivý zdroj slatina, kterou lázně pečlivě odebírají z nedalekého vlastního ložiska.
Vypravte se do Lázní Mšené, uleví se vám také!

PODMÍNKY POBYTU

Lázně MšenéLázeňské pobyty zpravidla dělíme na léčebné a relaxační.
Léčebné jsou z větší části hrazeny zdravotními pojišťovnami, pokud je pobyt hrazen zcela, mluvíme o komplexní lázeňské péči. V případě tzv. příspěvkové lázeňské péče si pacient ubytování a stravování hradí sám a pojišťovna mu hradí léčení nebo procedury.
Další pobyty jsou pak přímo od samoplátců, tedy pobyty soukromé, kdy se například místo dovolené u moře, rozhodneme pro „dovolenou“ v lázních.
Lázně Mšené spolupracují s pojišťovnami, takže veškeré stanovené podmínky splňují. Na samoplátecké pobyty pak klientům ve spolupráci s pojišťovnami nabízejí 20% slevy na stálou nabídku lázeňských pobytů (wellness víkend, víkent beauty, víkend senior, týdenní pobyty - léčebný slatinný pobyt, Program Relax i Program 50+) při předložení kartičky ZP nebo klubové kartičky ZP a dále nabízejí všem klientům 15% slevu pro příspěvkovou lázeňskou léčbu. Lázně MšenéLázně Mšené
Podrobnější informace o platebních podmínkách naleznete na www.msene.cz

DÁRKOVÉ BALÍČKY PROCEDUR

 

Jako každé lázně, které si chtějí udržet své stálé klienty a k tomu získat i klienty nové, se také Lázně Mšené snaží upoutat aktuálními programy a výhodnými procedurami. K zajímavým nabídkám patří bezesporu nabídka dárkových balíčků.

Dárkové balíčky procedur
Tato dárková nabídka je platná až do 31. března 2012.

Poukaz může být čerpán kdykoliv během jednoho dne v termínu do stanoveného závěrečného data.

 

 

BALÍČKY HARMONIE PROCEDUR
  • ČOKOLÁDOVÝ BALÍČEK

- čokoládová masáž zad
- čokoládový zábal dolních končetin
- čokoládová koupel
Cena balíčku: 795 Kč
Akční cena: 635 Kč

  • MOŘSKÝ BALÍČEK

- klasická částečná masáž zad
- tělová maska z mořského bahna - záda
- koupel se solí z Mrtvého moře
Cena balíčku: 780,- Kč
Akční cena: 625,- Kč

  • MEDOVÝ BALÍČEK

- medová masáž zad
- koupel med a obilí
- zábal z včelího vosku - záda
Cena balíčku: 795 Kč
Akční cena: 635 Kč

  • CHMELOVO-PIVNÍ BALÍČEK

- relaxační pivní lázeň
- klasická částečná masáž zad
- chmelový zábal dolních končetin
Cena balíčku: 795 Kč
Akční cena: 640 Kč

  • AROMA BALÍČEK BEAUTY BALÍČEK

- aroma masáž za
- Bylinná koupel z Lázní Mšené
- levandulový parafínový zábal na ruce
Cena balíčku: 585 Kč
Akční cena: 465 Kč

  • EAUTY BALÍČEK

- kosmetika (základní ošetření)
- pedikura (základní)
- manikura (základní)
- kadeřnictví (střih, styling)
Cena balíčku: 1.350 Kč
Akční cena: 1.080 Kč

  • TRADIČNÍ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK KONOPNÝ BALÍČEK

- klasická částečná masáž zad
- koupel s rašelinovým extrakterm
- zábal vulkanpack (záda)
Cena balíčku: 655 Kč
Akční cena 525 Kč

  • KONOPNÝ BALÍČEK

- konopná lázeň
- masáž zad konopným olejem
- parafínový zábal na ruce
Cena balíčku: 635 Kč
Akční cena 505 Kč

 

Více informací a další nabídku procedur i rezervace naleznete na stránkách www.msene.cz