Již po celá století je přitom základní ingredience takového elixíru známá, základní složkou je totiž kozí mléko. Jedná se o parfemované kozí mléko, které v sobě nese všechny dobré a zdraví prospěšné prvky, jako jsou vápník, hořčík, draslík, mangan a vitamíny A, B, C, D a E.

nm

Kozí mléko pomáhá při léčbě kožních alergií a ekzémů, revmatu, trávicích potížích a migrénách. Věděli jste, že koza nikdy neonemocní rakovinou? Výzkumy dokazují, že nádorovými onemocněními neonemocněli lidé, kteří kozí mléko zařadili do svého pravidelného jídelníčku.

k

Syrovátka z kozího mléka, která se při procedurách využívá nejčastěji, perfektně podporuje hydrataci kůže, její prokrvení, reguluje látkovou výměnu a má hojivé účinky. Zároveň jsou procedury z kozího mléka na rozdíl od mléka kravského vhodné i pro alergiky.

h

V kosteleckých lázních je pro vás připraveno množství procedur, při kterých se budete mít možnost s tímto tekutým zlatem seznámit. Při regenerační koupeli s kozí syrovátkou si nejen odpočinete, ale zároveň ulevíte své pokožce. Koupel je příjemně provoněná levandulí a solí z Růžového jezera, která se svým složením podobá soli z Mrtvého moře. Na svůj obličej se můžete zaměřit aplikací tvarohové pleťové masky, která pokožku změkčuje a dodává jí přirozený tón. Při přípravě procedur myslely Lázně Kostelec i na vaše ruce. Úžasný tvarohový zábal na ruce je vhodný pro všechny typy pokožky a má vyživující, zjemňující a regenerační vlastnosti. Zábal se aplikuje na paže včetně prstů a dlaní. Pokud jste si doposud nevybrali, je tu ještě celotělový syrovátkový zábal, který má ideální dermální snášenlivost, a proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Přítomné minerály pokožku nejen hydratují, ale zároveň zvyšují její odolnost.

h

Lázně pro své hosty připravily speciální pobyt v délce 4 dnů s názvem Ve znamení kozy. Během pobytu na vás kromě řady procedur čeká i strava formou polopenze a ubytování přímo v hotelu Lázní Kostelec. Cena pobytu je 4470 Kč a vy sami si můžete zvolit, v jaký den svůj pobyt začít. Na hosty čekají nezapomenutelné chvíle plné odpočinku a úžasných zážitků.

Více informací naleznete na www.hotelkostelec.cz

Reklama