Před necelými třemi měsíci herečka a zpěvačka Sabina Laurinová (36) porodila druhou holčičku jménem Maja.

Ve společnosti se poprvé po porodu ukázala v plné kráse v černých krátkých šatech s flitrovým páskem a na jehlách. Vystoupila jako kmotra na křtu cédéčka Hany Zagorové Duety. Přítomní nemohli neobdivovat její eleganci.

 

„Zůstala mi dvě kila navíc, ale asi k dobru věci, vždyť jsem byla už hodně hubená. Neztloustla jsem, protože jsem v jednom kolotoči. Mám školačku, Valentýnka chodí do první třídy, a pak dvouapůlměsíční miminko, to je náročné. Stále kojím, proto musím jíst. A jím hodně, abych si doplnila energii, kterou předávám dál,“ zářila Sabina.

 

Na jeviště nespěchá
Po několika těžkých letech konečně prožívá šťastné chvíle. Po porodu první dcery Valentýnky ji opustil její tehdejší partner Josef Vojtek, což nesla velmi těžce. A žila tři roky úplně sama.

Až do jejího života vstoupil muž ze zcela jiného oboru, než je šoubyznys – stomatolog Karel Kameník (52). Zasnoubili se a možná, že někdy v budoucnu spolu s ním půjde herečka i k oltáři.


„Zatím na nic nechvátám. Nespěchám ani na jeviště, dvě děti dají zabrat, ale těším se na další divadelní sezonu. Chci zase zkoušet nějakou roli, abych nezakrněla. I když vím, že to bude se dvěma dětmi těžké. Ale většina mých kolegyň má také dvě děti a zvládají to,“ tvrdí Laurinová.

Sabině pomáhají s dětmi také její rodiče. Tatínek, režisér František Laurin, vodí Valentýnku do školy, a novopečený tatínek malé Maji občas jezdí s kočárkem.

 

Ráda holčičky vyšňoří

Sabina vždycky patřila k nejlépe oblékaným celebritám. Ráda hezky strojí také Valentýnku i malou Majolenku.

„Než jsem měla děti, tak jsem myslela na svoje oblečení, v čem jak budu vypadat. Ale teď, když mám holčičky, si jdu koupit něco na sebe, ovšem místo toho přinesu domů něco na dcery. Maja to má horší, ta většinu oblečků zdědí po Valentýnce, ale také jsme ji už oblékli do nového,“ říká Laurinová.

Reklama