Herečka Sabina Laurinová (36) je těhotná, narození miminka očekává v srpnu. Sabině nezbylo než jít s pravdou ven, protože narůstající bříško bylo na krásné dlouhovlasé blondýnce už znát. Na večírku po vyhlášení TýTý se šťastná nastávající maminka ani na chvíli nevzdálila od svého přítele stomatologa Karla Kameníka.

 

Na dotaz, zda chystají svatbu, ale odmítla odpovědět. Na ruce však od loňského podzimu nosí zásnubní prsten s briliantem, který jí Karel (47) daroval. „Považuji to za ryze soukromou věc, cítím se velmi dobře a jsem v pohodě. A jsem šťastná. I proto, že je už jaro."

Sabina stále hraje, v divadle, v současné době ji čeká natáčení pohádek na CD nosiče a moc se na to těší. „Mám ještě v plánu další projekty, ale nechci to zakřiknout," poznamenala.


Jak dlouho bude s miminkem doma, zatím říct nechce. V divadle Kalich bude hrát ještě minimálně měsíc, ale další podrobnosti si nechává pro sebe. Jediné, co prozradila je, že její pětiletá dcera Valentýnka, kterou má z rockerem Pepou Vojtkem, se na sourozence strašně těší.

Na rozdíl od dětí Sabininých hereckých kolegů malá Valentýna ještě nikdy nevystupovala na jevišti.
„Jen mi tam jednou donesla kytičku," usmívá se Sabina. „Řekla mi, že by chtěla být baletkou nebo výtvarnicí. Já doufám, že když vidí, co je to za dřinu, tak ji to snad brzy přejde. Navíc v tomto věku jsou jakékoliv plány předčasné. Ráda tancuje a je výtvarně nadaná, tak uvidíme, co z toho jí zůstane."

Reklama