Lauro, existuje nějaká zaručená finta, jak získat muže?
Výběr dlouhodobého partnera je nejdůležitějším úkolem ženy. Je třeba si udělat jasno předem. Koho vlastně hledám, jaké mužské rysy jsou pro mě nejdůležitější? Co mohu nabídnout já? Odpovědi na tyto otázky vnesou do naší mysli představu, která by mohla být určující pro vhodný výběr. A finta je jednoduchá. Všechny neverbální signály submise jsou to, co muže podvědomě láká. Takže ramínko mírně dolů, hlavinku jemně na stranu, tajemný, zvídavý pohled zpoza řas a jakoby náhodné zašpulení rtů.

Většina z nás na svém partnerovi vidí chyby, které by ráda změnila. Je to ale možné?
Muž se převychovat většinou nedá. Pokud s ním chceme žít, je třeba na něm neustále nalézat dobré vlastnosti a nevyhledávat ty, které nám vadí či nás nepřitahují. Žádný člověk není dokonalý, ale naše mysl má tu moc, ho téměř dokonalým učinit. Zkuste to. Když budete svého muže vidět v tom lepším světle, jistě se vám bude žít lépe. A nakonec, na každém muži je něco, co můžeme obdivovat.

Když už jsme ve vztahu, bojíme se, abychom o partnera nepřišly. Co byste ženám doporučila?
Jak neztratit muže? To je jednoduché. Plnit jeho očekávání. Ty můžeme popsat zkratkou volající o pomoc - SOS. Starostmi ho nezatěžujte, obdivujte ho stále, a sex poskytujte, kdy se mu zachce. V dlouhodobém vztahu si muž oddechne Uf, a to znamená ještě uklizeno a kus flákoty. Když vše zvládnete, nezaručí vám to sice jeho věrnost, ale pokud není mašíbl, bude vědět, kam patří. 

O knize „Jak rozdojit kozla“

Kniha „Jak rozdojit kozla“ je opravdu o tom, jak od mužů získat vše, po čem žena touží. Je praktickým návodem, jak komunikovat, flirtovat, manipulovat, upoutat i připoutat muže, aby zářil láskou, zahrnoval ženu dárečky, dary, a navíc ji věnoval čas i porozumění. Kniha čerpá z poznatků evoluční sexuologie, inspiruje se v živočišné říši, vysvětluje rozdílnost myšlení a chování mužů i žen. Nechybí v ní osobní praktické rady úspěšných pánů a krásných dam, které poodhalují tajemství rafinovaných her. Kniha je potřebná všem ženám bez rozdílu věku, které chtějí rozhodovat o svém štěstí. Jsem si však jista, že i muži v ní najdou zalíbení a mnozí i prozření. 

Čtěte také:

Reklama