Sháníte pro děti letní tábor na poslední chvíli? Ještě stále není pozdě. Máme pro vás několik tipů na last moment dětské kempy a tábory. Nabídka je stále velká a děti se mohou o prázdninách i přiučit cizím jazykům!

camp

V dnešní hektické době lidé často řeší věci ze dne na den, a tak se i stane, že nějakou věc odkládáte tak dlouho, až zjistíte, že už je k jejímu řešení skoro pozdě. Shánět pro potomstvo letní tábor či kemp na začátku června, to už je skoro s křížkem po funuse. Naštěstí díky internetu i tohle je možné. Máme pro vás několik last moment tipů na letní kempy a tábory!

Jeden z nich najdete na následujícím odkazu...

Další z možností (máte-li trochu více financí) jsou jazykové kurzy v zahraničí, které můžete najít na odkazu...

„Ceny kvalitních dětských zájezdů s výukou cizího jazyka začínají již na 14 tisících korunách,“ prozradila nám Šárka Litvinová, ředitelka portálu Study.cz a dodává: „V rámci kurzu se děti podívají do ciziny, užijí si spoustu zábavy a navíc si v praxi procvičí cizí jazyk, který přes rok trénují ve školních lavicích.“ Portál nabízí výběr z velkého množství jazykových pobytů pro studenty ve věku 10 až 18 let. Nejoblíbenější jsou kurzy angličtiny v Anglii (Londýn, Cambridge a další města), na Maltě, v Kanadě a USA a v dalších zemích. Platí, že čím dražší kurz, tím kvalitnější: „Cena zpravidla záleží na destinaci a zejména na komplexnosti programu a péče o děti v letních školách,“ dodává Litvinová.

Angličtinu si děti mohou v létě procvičit i u nás

Další last moment nabídkou jsou jazykové tábory společnosti Helen Doron Early English, která pořádá letní tábory s výukou angličtiny v České republice. „Některé se budou konat v zoologických zahradách, jinde budou hrát děti divadlo, sportovat nebo jezdit na koni,“ dozvěděli jsme se od Markéty K. Fingerové z této společnosti.

Jde o tábory příměstské, v rámci nichž se děti podívají do zoologických zahrad v Ostravě, v Brně, ve Zlíně a v Plzni. „V loňském roce v Jihlavě jsme si tábory v zoologických zahradách vyzkoušeli a děti byly nadšené. Letos jsme spolupráci rozšířili,“ říká Marek Halfar, ředitel společnosti Angličtina pro děti. Kromě zoologických táborů toho si mohou zájemci vybrat z táborů, kde se bude hrát divadlo, další nabízí výlety do přírody, planetária nebo za kulturou, sportovní a výtvarné aktivity, jízdu na koni, hry, soutěže i karnevaly.

Konkrétní informace o táborech získáte na...

Je samozřejmě možné, že jste zde nenašla ten správný tip pro vaše dítko. Pokud máte nějaký vlastní, neváhejte a napište ho do diskuze pod tímto článkem! Pomůžete tak ostatním čtenářkám při výběru.

Čtěte také...

Reklama