Hladovět se vám nechce, ale ukazovat zimní „prohřešky“ také ne? Přesně pro to má značka KetoMix řešení. Specialista na proteinovou dietu vytvořil letní hubnoucí balíček přímo na míru. Díky této 16denní kúře spolehlivě zhubnete ještě před odjezdem na dovolenou. Dieta od KetoMixu se postará o rychlý úbytek váhy a do odjezdu budete připraveni se hrdě obléct do plavek.

Čeká vás ještě dovolená a vám se stále nepodařilo zhubnout? Nabízí se tak snadná pomoc v podobě pravidelného stravování s jídly KetoMix. Tato dieta vám umožní rychlý úbytek váhy bez budoucího jojo efektu. Již po týdnu může vaše postava vypadat jinak. Po třech dnech od zahájení diety se tělo „přepne“ do stavu nazývaného ketóza a kila začnou sama mizet. Tato proteinová dieta je založena na pravidelném stravování, kdy je nutné jíst pětkrát denně jídla KetoMix. V první fázi diety si mixujete KetoMix jídla sami a vybírat můžete například z palačinek, omelet, koktejlů, polévek, proteinových tyčinek a mnoha dalších produktů. Ve druhé fázi už do svého jídelníčku začnete, ke třem KetoMix jídlům, zařazovat i dvě porce klasického jídla. A ve třetí fázi už jen zúročíte své nové stravovací znalosti v dalším běžném životě.

Rychlý způsob přípravy KetoMix jídel ocení každý, kdo se balí na dovolenou, a tak nemá tolik času věnovat se dlouhému vyvařování. Stačí jen přidat vodu, případně prohřát na pánvi a jídlo je hotové. S letním 16denním balíčkem od KetoMixu si můžete být jisti, že se na dovolené budete pyšnit svými ladnějšími křivkami. Abyste na dietu nemuseli zůstat sami, spolu s hubnoucím balíčkem obdržíte i manuál, který vás dietou provede krok za krokem a zaručí vám tak jisté výsledky. Obrátit se také můžete na online poradnu na webových stránkách KetoMix, kde vám školení výživoví poradci kdykoli poradí a podpoří. Zkušená komunita na Facebooku, může být jednak psychickou podporou, ale i inspirací při vytváření nových a rozmanitých receptů s KetoMix jídly.

Hladovění jde během diety stranou
Při slově dieta se většině lidí vybaví hladovění. S proteinovými jídly KetoMix je pocit hladu téměř nemožný. Vzhledem k tomu, že celý koncept tohoto druhu diety je postaven na pravidelném stravování pětkrát denně, vaše tělo bude dostatečně zásobené jídlem. Velkou výhodou je i skutečnost, že každé jídlo má stejnou nutriční hodnotu. Takže je nepodstatné, zda posnídáte polévku a poobědváte koktejl. Je jen na vás, na co máte v daný okamžik chuť. Samozřejmostí je dostatek zeleniny, která tělu doplní potřebné vitamíny a vlákninu. Na začátku ketonové diety je zapotřebí jí sníst denně až 500 gramů. Podstatnou součástí je i pravidelný pitný režim.

Více informací najdete na:

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna
Více informací naleznete na www.ketomix.cz

Reklama