Milostný vztah zpěvákovi Tomášovi Savkovi (24) náramně prospívá. Na své přítelkyni a spolužačce Markétě Procházkové může oči nechat. Jeho dřívější excesy už připomíná jen dlouhá jizva na jeho tváři. Tomáš výrazně omezil pití a prý se už vůbec nepere.

Hovoří se i tom, že Markétě dokonce sehnal kšeft.

„Takto bych to nenazýval, ale je pravda, že Markéta bude mít velkou roli v novém muzikálu Adéla ještě nevečeřela. Ona ale neuspěla kvůli mně, ale proto, že skutečně moc dobře tančí i zpívá. A mám radost, že se jí to podařilo. Český rybník showbyznysu je totiž tak malý, že prorazit v něm je opravdu těžké,“ řekl Savka.

Zpěváka čeká maturita

Bývalý finalista soutěže Česko hledá SuperStar už patří ke stálicím tuzemského muzikálového nebe. Spolu s Markétou se také chystají k maturitě na konzervatoři Jaroslav Ježka.

„Je výborné, když je partnerka z branže, alespoň si máme pořád o čem povídat. Navzájem se hecujeme, kdo je lepší. Její kritiky si při tom moc cením, vždycky dovede odhalit místo, které by se mohlo ještě víc vypilovat. Já jí ale taky nijak nešetřím,směje se Tomáš.

Zároveň jedním dechem doplnil, že svatba momentálně není na pořadu dne. On sám je totiž z rozvedeného manželství a ví, co to obnáší. To je důvod, proč zastává názor, že takový životní krok je nutné dobře uvážit.

„Jednou možná, pro muže je svatba podle mě nejlepší až v Kristových letech, tvrdí Savka.


Reklama