Na detailech záleží. Právě ty totiž dokonale doladí nejen například váš outfit, ale také interiér domova nebo společný okamžik. Ať už jde o hrneček se srdíčky, balónky, lahev dobrého vína nebo prostírání, každý jednotlivý kousek vybraný podle vašeho vkusu může přidat na kouzlu okamžiku a udělat společné chvíle ještě romantičtější.

5e3ab667899fckol.jpg

  1. Svíčka WoodWick svou vůní navodí tu správnou atmosféru a zútulní váš domov. Navíc je krásnou dekorací.
  2. Smaltovaný retro hrneček s červeným srdcem na bílém podkladu z Bellarose krásně vystihne všechny pocity beze slov
  3. Pokud plánujete romantickou koupel při svíčkách, můžete si ji ozvláštnit lístky růží z látky, které prodává například e-shop partyday.cz. Však tu romantiku z filmů znáte jistě samy. S těmi látkovými to však bude o něco pohodlnější. Navíc je můžete používat pořád dokola.
  4. Led světýlka se srdíčky z Bellarose mohou ozdobit třeba váš stůl během romantické valentýnské večeře. Krásně budou vypadat třeba mezi květinovými dekoracemi nebo klidně jen tak umístěné ve skleněné lahvi.
  5. Jako dekorace na stůl se během valentýnské večeře hodí například diamantové konfety ve tvaru srdíček z heliumbrno.cz.
  6. Nezapomeňte vybrat víno, které pomůže uvolnit atmosféru a naladit na správnou notu. Nejlepší volbou jsou vína růžová, která si získala oblibu pro svoji vysokou svěžest a výrazné ovocné tóny i aroma. Výbornou volbou je růžové Víno Motýl, které potěší ovocnou chutí s pikantní kyselinkou a jemnou vůní připomínající maliny, ostružiny a třešně.
  7. Ten, kdo si opravdu pořádně potrpí na detaily, i ty nejmenší, možná ocení i krásné valentýnské ubrousky. Třeba jako tyto z goba.cz.
  8. Pokud chcete pořádnou romantiku, můžete si domov vyzdobit třeba balónky. Takový fóliový balónek ve tvaru srdce s nápisem „Miluji tě, lásko“, jako mají na heliumbrno.cz, potěší nejen vaši polovičku, ale dodá tu pravou atmosféru. Navíc se bude skvěle vyjímat na fotkách.
  9. Něco dobrého na zub si můžete dát do krásné srdíčky vyzdobené misky z almara-shop.cz. Jistě se hodí i jindy, než jen na Valentýna.
  10. Víno už máme, teď ještě skleničky. Buďte originální. Sklenice na víno Mr a Mrs z e-shopu suprovedarky.cz můžete využít i jindy.
Reklama