„Bez lásky žít se nedá,“ zpívá se v jedné písni. A je to pravda. Život bez lásky je smutný. Člověk se narodil proto, aby miloval a byl milován.

 

Citový vztah mezi mužem a ženou hraje v životě velkou roli. Muž potřebuje ženu, žena potřebuje muže. A to především v oblasti erotické. Málokterá z lidských činností je totiž tak pestrá a zajímavá jako sex. Sex hraje v životě důležitou roli.

Co je to vlastně sex? Je to nádherná předehra plná něžného laskání, vášnivý fyzický akt a také kouzelná dohra plná vzájemných dotyků.

 

Ke krásnému milování patří také krásná předehra.

 

Začněme třeba polibkem.

Líbání je zcela přirozená a velmi příjemná činnost, která v nás vyvolává neobyčejně krásné pocity. Dotek rtů a jazyka rozehrává celou řadu smyslů a probouzí v nás vášeň a chtíč. Jazyk a ústa patří totiž k nejerotičtějším zónám. Hra rtů a jazyka s jazykem toho druhého rozpaluje těla a zbavuje mozek smyslů.

Líbat se dá doslova celé tělo. Není na něm snad místečka, které by po něžných polibcích netoužilo. Ideální jsou pochopitelně erotické zóny s tenkou pokožkou. K těm patří oční víčka, ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, vnitřní strana stehen, atd., až po tu nejerotičtější část těla, „genitálie“.

Co se týče zdraví, je líbání tělu prospěšné. Pomáhá snižovat stres, posiluje srdce, zbavuje napětí a probouzí optimismus a dobrou náladu. A také spaluje nadbytečné kalorie.

 

Ale ke spalování tuků dopomáhá spíše než líbání kvalitní sex.

Nejen, že se po sexu hubne, ale také odbourává stres a navozuje pozitivní myšlení.

Vědci zjistili, že mužské sperma dokáže vyléčit depresi. Proto ženy, které neužívají hormonální antikoncepci, trpí častěji depresemi než ženy, které hormony užívají.

Sex také zbavuje strachu. Pokud cítíme, že jsme milovány, je nám dobře. A tím odhazujeme obavy a strach z budoucna či zlého osudu.

Sex dokonce omlazuje. Pokud chcete vypadat mladě, milujte se co nejčastěji. 

 

K milování patří i masáž. Taková erotická masáž jako předehra, to je velmi příjemná činnost. Jemné dotyky partnerových rukou na vašem těle, to je slast.

Masáž nejenže uvolňuje, ale rovněž vytváří podmínky k prožití nebývale silného orgasmu.

Orgasmus bývá označován za nejsilnější a nejpříjemnější zážitek, jaký člověk může prožít. Většina z nás považuje milování bez orgasmu za neúplné a jaksi ošizené. Bohužel však není samozřejmostí, že by orgasmus přicházel, kdykoli si zamaneme.

Ale i bez orgasmu se dá prožít nádherný a kvalitní sex.

 

Takže nevěšte hlavu a milujte se podle svých představ… 

 
Reklama