61f402f964780obrazek.jpg

Satisfyer je přední světová značka sexuálního wellness, která spojuje technologické inovace a sexuální zdraví a věnuje se vytváření příjemných, vícesmyslových zážitků pro všechny. Je největší značkou sexuálního wellness na světě, která prosazuje, že sexuální zdraví je pro každého, bez ohledu na jeho sexuální preference, socioekonomické zázemí, věk, pohlaví nebo úroveň dovedností.

61f40298f3aeeobrazek.jpgNa letošního Valentýna zve Satisfyer všechny ke spojení s láskou - láskou k sobě samému i k partnerovi - a se svými nejnovějšími multismyslovými funkcemi a inovacemi, aplikací Satisfyer Connect. Jako žádná jiná otevírá tato bezplatná aplikace sexuální pohody novou dimenzi sexuálních prožitků s více než 1 000 000 staženími a 200 000 aktivními uživateli měsíčně.

Pomocí stále se rozšiřující řady sexuálních wellness zařízení Satisfyer s připojením Bluetooth™ budete moci zažít zcela nový rozměr potěšení. Na výběr máte z více než 150 produktů kompatibilních s aplikací Satisfyer Connect, které vás vynesou do oblak, jako je například Double Joy - výkonný partnerský vibrátor ve tvaru písmene U, který zajišťuje blažený pocit pro klitoris, bod G a penis.

Milujte nejprve sami sebe a sdílejte intimnosti
Bez ohledu na to, jaké jsou vaše další valentýnské plány, je to ten správný okamžik, kdy můžete projevit lásku především sami sobě a postarat se o svou mysl a tělo tím, že si dopřejete trochu času pro sebe. Staňte se svým vlastním Valentýnem a dopřejte si ty nejžádanější radosti, které by mohly zvýšit vaši energii a úroveň štěstí. Nejen v tento den, ale každý den v roce!

Pro ty, kteří tráví Valentýna daleko od svých partnerů, je tu funkce sdílení ovládání v aplikaci Satisfyer Connect, která umožňuje uživatelům sdílet ovládání spárovaného zařízení Satisfyer s partnerem kdekoli na světě, což je ideální řešení pro páry ve vztazích na dálku nebo pro ty, kteří chtějí svůj život trochu okořenit a spojit se s někým novým.

Nalaďte se na tu správnou vlnu
61f403203d9c6obrazek.jpgPřed schůzkou můžete začít se smyslnou stimulací už na cestě tím, že si Sexy Secret připevníte ke kalhotkám pomocí praktického magnetu - můžete se tak stimulovat silnými, tichými vibracemi. Díky ergonomickému tvaru se dokonale přizpůsobí konturám vašeho těla. Leží přímo na klitorisu a poskytne vám obzvlášť intenzivní stimulaci. Povrch ze silikonu šetrného k tělu je obzvlášť měkký, takže vám poskytne hladkou zábavu s pouhými několika kapkami lubrikantu.

Pusťte si svůj oblíbený smyslný playlist a užívejte si „hudební vibrace“ s aplikací Satisfyer Connect, která páruje vibrace ve vašem Satisfyer zařízení do rytmu vašich oblíbených skladeb. Představte si, že zažíváte to nejintimnější uvolnění založené na skladbách, které máte nejraději. 

Až budete mít chuť na víc, vyzkoušejte nejnovější funkci aplikace a stiskněte tlačítko O-Booster, které zvýší intenzitu vibrací a vzduchových pulzů na 20 sekund a přivede vás do extáze. Chcete-li zvýšit touhu, můžete předat dálkové ovládání pomůcky svému partnerovi a připravit se na nečekanou zábavu.

Kombinujte a párujte
61f40334898cbobrazek.jpgExperimentujte sami nebo s partnerem a prozkoumejte svou smyslnost na Valentýna. S aplikací Satisfyer Connect můžete používat až čtyři hračky současně, pokud jste tomu otevřeni! Stačí si tedy vybrat priority a dovést své tělo na vrchol jeho sil!

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka, navrhuje párům experimentovat mimo jiné i se sexuálními hračkami:

Není to univerzální řešení, ale spíše způsob, jak pomoci párům pozvat do ložnice hru a objevování. Ráda přemýšlím o sexuálních hračkách jako o prostředcích rozkoše, podobně jako jsou barvy nebo štětce pro umění. Mohou pomoci uvolnit kreativitu a  sexuální potenciál způsobem, který je zábavný a zároveň rafinovaný.

61f403582210eobrazek.jpg61f403792d9e5obrazek.jpgCo takhle potěšit sebe a svého milence kroužkem Signet Ring? Tento vibrační kroužek nejenže omezuje průtok krve, zajišťuje tvrdší erekci, oddaluje ejakulaci a prodlužuje milování, ale také stimuluje oba partnery intenzivními vibracemi.

Gendrově neutrální Satisfyer Ultra Power Bullet 8 je přesně to pravé pro ty, kteří rádi zkouší něco nového. Nejenže vyniká vizuálně, ale také nabízí zpestření vašeho milování. Použijte úzkou špičku pro selektivní stimulaci klitorisu nebo nechte šikmý povrch stimulovat větší citlivá místa. To nejde nemilovat!