Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Připravíte ráda svému partnerovi skvělou večeři? Snažíte se v dnešní hektické době dodržovat zdravý životní styl? Pak určitě oceníte náš tip! Podlehněte trendu zdravého a chutného vaření s multifunkční troubou Whirlpool Jet Chef!

Jet Chef

Neocenitelným pomocníkem při přípravě zdravých a chutných pokrmů. Multifunkční trouba Whirlpool Jet Chef je trouba na všechno! Ať už si vyberete vaření v páře či pečení, věřte, že výsledek bude vždy skvělý a čas, který při vaření ušetříte, můžete věnovat partnerovi, rodině, přátelům nebo jen sama sobě.

Jet ChefMultifunkční trouby Jet Chef připomínají svými rozměry klasické mikrovlnné trouby, lze v nich však uvařit takřka vše, na co si vzpomenete. Zvládnou grilování, pečení a dokonce i vaření v páře, které je při zdravém způsobu stravování velmi vhodným způsobem přípravy pokrmů. Zachová v potravinách výživné látky a připravený pokrm je měkký a šťavnatý. To vše bez přidání tuku.

Unikátní inteligentní technologie 6. smysl za vás při vaření převezme starost o přípravu jídla a pomocí senzoru trouba sama zjistí, jaký je počáteční stav pokrmu a porovná ho s očekávaným stavem na konci procesu. Podle výsledku pak zvolí optimální výkon trouby a oznámí, jak dlouho se jídlo bude připravovat. Při vaření v páře tak můžete vařit jako opravdový šéfkuchař, protože 6. smysl řídí celý proces a vstřikuje správné množství páry ve správný okamžik. Pokrm se připravuje ve speciální nádobě, která je součástí sady k multifunkčním troubám Jet Chef.

Další funkcí multifunkčních trub Jet Chef, která pomáhá připravit pokrm šetrně a zdravě je patentovaná technologie horkého vzduchu Jet Stream. Ta zajišťuje rovnoměrné propečení připravovaného pokrmu stejně jako v tradiční troubě, ale ve srovnání s ní se jídlo peče nebo vaří při nižší teplotě a díky současnému působení mikrovln i za podstatně kratší dobu. Tím se šetří nejen energie, ale především výživné látky pokrmu.

Valentýnský tip od redakce: Připravte s multifunkční troubou Whirlpool Jet Chef skvělý valentýnský Roastbeef!

4 porceJet Chef
Funkce Crips
Příprava: 10 minut
Pečení: 15 minut

Přísady:
Roštěná cca 1 kg
Rozmarýn
Sůl
Pepř (celý na ozdobu)
Olej

Maso položíme do olejem vytřeného talíře Crips, osolíme, opepříme a vložíme do trouby s funkcí Crips na 15 minut.

Video z přípravy receptu najdete ZDE.

Více o multifunkční troubě Whirlpool Jet Chef najdete na stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama