Určitě znáte rčení, že láska prochází žaludkem. A kdo zažil hladového chlapa, ví, že s prázdným žaludkem se i z největšího miláčka stává nesnesitelný živočich. Jenže vařečka není doména každé z nás, a tak nakrmit muže šilhajícího hlady může být někdy problém. Máme pro vás ale několik tipů, jak se zbavit nočních múr o bublajících kastrolech.

Vaří za vás restaurace

Když je vztah na začátku a díváte se na sebe zamilovaně přes růžové brýle, je jídlo to poslední, na co myslíte. Lépe řečeno na co myslí žena, protože muž si svůj žaludek hýčká pořád. Není větším důkazem, že první rande začíná většinou na večeři ve skvělé restauraci? No vidíte, a zase jsme u jídla.

Muž si v duchu libuje, jak se pěkně najedl a těší se na další chod, kterým by měla být ložnice s jeho milou. Oproti tomu žena mívá po večeři pořád hlad, protože pojedla jen salát. Bojí se, že až bude svému miláčkovi servírovat svoje tělo, mohl by se zaleknout téměř neviditelného špeku na jejím břiše. Jenže, milé dámy, páni tvorstva na špek skáčou poměrně často a pravděpodobně rádi.

Stačí je utáhnout na vařené nudli v podobě teplých večeří a máte je v hrsti. Pokud tedy není kuchyně vaše silná stránka, ať za vás vaří restaurace. Má to ale jeden háček, váš vyvolený by měl vydělávat dost peněz, abyste se neprojedli až na mizinu a nemuseli pak ohlodávat akorát tak kosti.

Nejlepší kuchařka je maminka

Samozřejmě ta vaše. Tchyni bych do plánu nakrmení vašeho muže raději nezapojovala. Nejen, že by mu mohla vyzradit, že Zlatou vařečku asi nezískáte, a tudíž nejste hodna jeho přízně, ale ještě horší je, že by se mohla kuchařského žezla ujmout sama. A nakonec si vzít do parády vedení celé domácnosti.

Radila bych tedy vlastní maminku, takovou, které to v kuchyni vždycky báječně voní a pořád má po ruce spoustu zázračných receptů. Co do vás nevtloukla v útlém věku, se jí teď už zřejmě nepovede, takže kulinářské umění bych nechala na ní. Chutnou krmi můžete převážet v rendlíkách jako za starých časů a nebo si ji nechat posílat třeba po messengerovi. Hlavně, když bude miláčkovi chutnat.

Vezměte si kuchaře

Když váš muž zjistí, že nejste žena s pěti pé - pracovitá, pilná, praktická, pravdomluvná, ale za to pekelně pěkná a prohnaná a nebo postelová jednička, případně obojí, určitě vám kuchařský handicap odpustí. A protože hlad je nejlepší kuchař, nezbude mu nic jiného než se naučit obstarat si svůj kručící žaludek sám.

A když budete hodně šikovná, možná se vám podaří ho přesvědčit, že jídlo, které uvařil, je dokonce lepší než ve špičkové restauraci.

Takže neházejte flintu do žita a dobrou chuť!

Kdo vaří u vás doma?