Chtěly byste si s partnerem trochu okořenit svůj milostný život? V tom případě nemusíte dlouze nic vymýšlet a rovnou zamiřte do kuchyně. Přesně tam se totiž skrývají ty největší a mnohdy nejjednodušší lahůdky, které velmi snadno stimulují ženské i mužské libido.

Chcete-li se s partnerem vyhnout pomocníkům zajišťující sexuální libido z lékárny a raději se vydáte přírodní cestou, jsou pro vás tato afrodiziaka jako stvořená.

ananana

Esenciální oleje, výtažky extrahované z rostlin a sušené části rostlin, které mají staletími ověřené léčivé vlastnosti, se přidávají jako potravinové doplňky do jídel nebo jsou přímo součástí pokrmů. Důležité je, že jejich pozitivní účinky pomáhají nejen ke zlepšení zdravotního stavu těla, ale i k uvolnění psychického napětí a emocí. Některá přírodní afrodiziaka se používají jako doplňky stravy s cílem zlepšení zdravotního stavu. Další jsou vhodná pro masáže a uvolňují fyzické a psychické napětí. A některá se používají jako psychická a fyzická podpora sexuální výkonnosti.

tabulka

Také si přečtěte: