Každá moudrá žena ví, že její muž unese prakticky jakoukoliv situaci nebo informaci, ale pouze pod jednou podmínkou – musí mít plný žaludek. :-) Známé rčení, že láska prochází žaludkem, platí nejen v každé zeměpisné šířce či délce, ale také v každém historickém období. Proto správná hospodyňka 21. století pokládá za svatyni partnerského vztahu nikoli ložnici, nýbrž kuchyň.
V současné době je ale jedním z největších problémů čas. Umíte si představit, že trávíte celé dopoledne pobíháním mezi sporákem a dřezem, jako to dělávaly naše babičky? Asi stěží. Naštěstí na tenhle problém nejsme samy, takže naše kuchyně se díky nespočetným spotřebičům proměňují v malé laboratoře, kde se za chvíli bude opravdu všechno dělat samo. Jedním z vynálezů, které velmi zjednodušily a zkrátily cestu pokrmu z lednice na stůl potažmo do žaludku vašeho milého, je mikrovlnná trouba.

Právě teď začíná týdenní valentýnská soutěž „Láska prochází žaludkem“, ve které můžete vyhrát mikrovlnnou troubu Electrolux s grilem. Více se dozvíte ZDE.

Pár slov o hlavní ceně:
Mikrovlnná trouba Electrolux EMS 2340 inox je multifunkční domácí pomocník, který vám umožní nejen rozmrazovat potraviny nebo ohřívat pokrmy, ale také grilovat. Průměr talíře je 31,5 cm a rozměry trouby jsou 30,3 x 51 x 38,2. Díky digitálním hodinám je možné nastavit spuštění mikrovlnné trouby až o 99 hodin dopředu, ovládání Semi Touch umožňuje variabilní nastavení výkonu. Objem trouby je 23 litrů.
Dalších deset nejlepších soutěžících obdrží praktický dárek do kuchyně - zástěru Zanussi.

Electrolux má ve své nabídce také další modely mikrovlnných trub, a to s grilem nebo bez grilu, různých velikostí a parametrů. Více informací o všech produktech Electrolux najdete na www.elux.cz.