Láska přes mobilní telefon
Jak nám mobily doopravdy ovlivňují milostný život?

Vodafone Zoom průzkum na téma „Role mobilního telefonu v lásce” prozradil spoustu pikantních informací o tom, jak nám mobilní telefony ovlivnily vztahy a lásku…

 

Věděli jste například, že téměř 60 % z nás flirtuje přes SMS? Odvážnější flirtují přes mobilní telefon (přes 40 %), nebo dokonce od stolu přes pevnou linku (30 %).

 

V případě, že někdo flirtuje nebo si domlouvá rande přes SMS s někým jiným než vlastním partnerem, musí si dávat pozor, aby se neprozradil. Více než ¼ z nás se alespoň jednou podívala do telefonu svého partnera a téměř 10 % z nich důkaz o nevěře našlo!

 

Na druhou stranu, většina oslovených tvrdí, že nemá žádnou „telefonickou bokovku“, mimopartnerský mobilní vztah přiznává jen každý pátý respondent. Podíl nevěrných mužů a žen je stejný, vzájemně se liší pouze frekvencí své nevěry. Muži většinou podvádějí opakovaně, ženy obvykle „jenom“ jednou.

 

Pikantní vzkazy s erotickým obsahem se nejčastěji objevují v SMS zprávách (téměř 60 %). Ve srovnání s pevnou linkou má mobilní telefon dvojnásobně větší šanci na hovor s „nějakým tím“ sexy obsahem. Jen každý pátý přiznává, že již někdy vyzkoušel sex s partnerem přes SMS zprávu a více než každý desátý hovorem přes mobilní telefon.

 

Někteří z nás si pomocí mobilních telefonů ulehčují nepříjemné partnerské situace. Například komplikace ve vztahu řešíme v naprosté většině přes mobilní telefon. Až ¾ z nás už někdy s partnerem problém ve vztahu diskutovalo. Rozcházíme se většinou osobně, ale přes mobilní telefon se už rozešla nebo by se rozešla téměř 1/4 z nás. Bezmála jedna pětina to udělala (nebo by to udělala) přes SMS zprávu.

 

 

Více informací na  www.vodafone.cz 

 

Neváhejte a soutěžte se Ženou-in a Vodafone live! Ve hře jsou krásné ceny! Jaké?

Například mobilní telefon Samsung E570V. Vše se dozvíte v pravidlech! Klikněte SEM.

Reklama