63d972a94d416iqos.jpg
Foto: Profimedia

Třeba někdo, kdo vám slibuje, že nekouří, je při setkání tváří v tvář prozrazen cigaretovým zápachem, kterého se jen tak nejde zbavit. A upřímně, mnoho z nás zkrátka chce, aby mu budoucí partner voněl. Takové setkání může být poslední, ale pokud vám je dotyčná osoba sympatická v mnoha aspektech, nechcete šanci na možný vztah zahodit.

Bez tlaku to půjde lépe
Velký tlak bývá ve vztahu často příčinou hádek a použít ho hned na začátku není vhodná taktika. Takto velké problémy mohou vést k tomu, že čerstvý vztah velmi rychle zanikne, ačkoliv oba účastníci nacházejí na tom druhém mnoho dalších kvalit. Tlačit někoho ke změně, která by byla příliš náročná se nevyplácí, obzvlášť pokud jde o kouření cigaret. Výsledkem může být absence motivace partnera se o jakoukoliv další změnu pokusit. Úspěšnějším krokem může být výběr jedné z bezdýmných alternativ, které tabák nespalují a neprodukují tak tolik obtěžující kouř. Může to být například zařízení na nahřívaný tabák IQOS ILUMA. I když není bez rizika, protože obsahuje nikotin, který je návykový, jedná se o lepší alternativu než pokračování v kouření.

63d971b2bdc39iqos1.jpg
Foto: Profimedia

Lepší volba

Toto zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění, což uživatelé velmi ocení. Stejně jako ostatní bezdýmná zařízení z portfolia IQOS, i toto tabák nespaluje, ale pouze nahřívá. Při jeho používání vzniká jen aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivin než cigaretový kouř. Aerosol navíc nezůstává na pokožce ani ve vlasech, není nepříjemně cítit z dechu nebo konečků prstů.

Snaha se cení a obzvlášť v případě nepříjemného faktu jako je cigaretový zápach, který by měl zničit něco, co může klidně trvat navždy.

63d973491b8b9iqos2.jpg
Foto: Profimedia