Můj nej nej film je bezesporu první díl Pána prstenů. I když jsem byla zpočátku podezřívavá, tvůrcům se opravdu podařilo přetavit tu nádhernou a hlubokou knížku do filmové podoby. Vůči dalším dílům jsem už měla více výhrad, ale i tak jsem si je dokázala užít.
 
Nezvratným důkazem kvality filmu je můj zážitek z návštěvy kina. Dopoledne jsem totiž absolvovala broušení dvou předních zubů kvůli nasazení umělých korunek (mé nebohé původní zuby byly křivé jak saracénské šavle a rovnátka by už nic nezmohla). Právě k večeru začaly oba pahýlky přicházet k sobě a celá pusa mi začala tepat bolestí. Do kina jsem došla, ani nevím jak. Jakmile se ale setmělo a film začal, během deseti minut jsem už o bolesti nevěděla a okouzleně sledovala plátno. Bolest se v plné síle vrátila až během závěrečných titulků a opět mě dostala do kolen (ještě, že jsem seděla ;-). Takže vidíte, jak silný zážitkem pro mě film byl, že mi dal zapomenout na mé utrpení :-)
 
channah
 
Dobrý den, velice miluji romantické a zamilované filmy.
Jeden obzvláště. Je to Láska přes internet. Po zhlédnutí v televizi jsem si ho koupila na videokazetě a když mi je smutno, vždy si ho pustím a chmury jsou pryč. Trochu zasáhl i do mého života. Při občasném chatováni přes internet jsem narazila na přijemného muže. Po několika týdnech jsme zjistili, že se vlastně známe léta. Vyplynulo totiž, že je to můj bývalý spolužák ze základky. Odstěhoval se před lety s rodiči na druhý konec republiky. Minulé léto jsme se setkali, spolećné s našimi rodinami prožili příjemný víkend. A představte si, naše děti (má dcera a jeho syn) našly v sobě zalíbení a též se setkávají na internetu. 
Zdraví Jana
 
Ja miluji stare filmy, ve kterych hraje treba V. Burian nebo O. Nový a spoustu jinych znamych ceskych hercu.
Proc se na ne rada divam? Libi se my ten vztah muze a zeny - to uz se dnes nevidi...
 
S uctou Palkoskova Jana
 
Děkuji za příspěvky, už se mi jich v mailu střádá pěkná řádka.
Mám radost, že vás filmy zajímají... 
 
Staré filmy mají nepochybně svůj půvab. I mě dojímají ty scény s galantním chováním, které lze vidět bohužel už jen ve filmech pro pamětníky...
 
A že Pán prstenů pomáhá i na bolení zubů, tak to je pro mě novinka...
Ale vidíte, k čemu všemu mohou být filmy užitečné..:)
 
Buďte tu s námi celý den, dneska mluvíme hlavně o filmech!
Reklama