Napadlo by vás ptát se na prvním rande svého protějšku, jakou má krevní skupinu? Možná by mělo. Vyhledávat partnera podle krevní skupiny bylo v Asii trendem již před několika lety. Mentalita člověka, jeho vlastnosti i životní postoje prý určuje krevní skupina. Tuto teorii nyní posvětili také světoví psychologové.

 

Jaká jste?

Máte-li krevní skupinu nula, jste přirozený vůdcovský typ. Ráda vyprávíte a chcete být středem pozornosti. Jste optimistická a cílevědomá. Nulám se daří v podnikání. Mezi slavné „nuly“ patří například královna Alžběta nebo Ronald Reagan.

 

Lidé se skupinou A jsou rození perfekcionisté s citem pro detail, kteří si potrpí na důkladnost a preciznost. Málokdy však sami přijdou s něčím novým. Ze slavných „áček“ se nabízí například Alan Alda.

 

Skupina B jsou individualisté, kteří se dokáží dlouhé hodiny soustředit na jednu věc. Jsou nekonvenční, odmítají předpisy, zákazy a příkazy, neboť je považují za brzdu svého rozvoje. S krevní skupinou B se narodila Mia Farrowová a také světový golfista Jack Nicklaus.

 

AB jsou nejvzácnější nejen jako krevní skupina, ale i jako lidé. Spojují dohromady vlastnosti obou skupin A i B. Jsou to vynalézaví idealisté, jsou empatičtí a skromní. Daří se jim dobře na místě vůdců a organizátorů. Skupina AB vřela v žilách spisovatele a básníka E. A. Poea.

 

Kdo se k vám hodí?

Žena nula

Ideální partner pro vás je muž se skupinou A. Budete se ve vztahu výborně doplňovat. Vy jste impulzivní s mnoha zájmy a on zase něžný a stabilní.

Vztah s mužem nula může mít také pěknou budoucnost. Pokud se sejdou ve vztahu dvě nuly, nikdy nezažijete nudu. Hrozí ale, že delší odloučení bude mít nepříznivý vliv a sobě se odcizíte.

Pokud vyhledáváte zajímavý vztah akční s velkou dávkou napětí, prožijete ho nejspíš s mužem AB. Budete chtít experimentovat.

S „béčkem“ to raději nezkoušejte. Hrozí časté hádky a italská domácnost. Mohla byste ho utlouci svými aktivitami a energií, pro které nemá pochopení. Ovšem pokud těžké začátky překonáte, muže se vám nakonec zadařit.

 

Žena A

Nejlépe vám bude s mužem A. Oba se snažíte vybudovat příjemný, útulný domov. Váš vztah bude plný harmonie. Bude ovšem snadno zranitelný. Pokud se jeden cítí dotčen, vydrží dlouho trucovat.

Příznivé spojení vznikne s mužem nula. On touží po klidném rodinném zázemí s dětmi a vy mu ho umíte obstarat. V sexu, který bude pro váš vztah velmi důležitý, se doplňujete. Vy sama jste spíš pasivní, kdežto on zase aktivní. Ohrozit váš vztah ale může jeho autoritativní chování.

Muž AB je pro vás velmi přitažlivý. Je samé překvapení, a to vás může znejistět. Dáte-li vztahu šanci, nebudete litovat. Budete se s ním cítit bezpečně. V sexu si vzájemně vyhovujete jako nikdo jiný.

S mužem B to nevypadá zcela ideálně. Přestože se zezačátku můžete dobře doplňovat, časem vám na něm začne vadit jeho svobodomyslnost. Chcete, aby věci měly svůj řád, ale on pravidla odmítá v domácnosti vám vznikne chaos.

 

Žena B

Nelepší vyhlídky máte s mužem AB. Dokáže se vám nejlépe přizpůsobit. Společně se doplňujete a tvoříte sehraný tým. Začátky bývají krásné. Je vám také zdatným soupeřem do diskuze a vy milujete překvapení. Vzájemně se tolerujete a dáváte prostor jeden druhému. Pro manželství je to ideální spojení.

Muž B je stejný individualista jako vy. Váš vztah může být produktivní. Umíte se vzájemně podpořit. Každý chcete svou svobodu, a v tom je kámen úrazu. Jakmile jeden z vás začne na druhého uplatňovat nějaké nároky, vznikne spor. V sexu se vám společně daří, ale není pro vás důležitý.

Muž A se bude snažit s vámi jemně manipulovat a nastolit vám nějaký řád. Časem budete o sexu spíš jen přemýšlet než činit. Tvoříte protiklady, které se přitahují, společně se doplňujete, ale na manželství to nevypadá. On se může zaleknout vaší zbrklosti a vy se začnete brzy cítit jako zajatec.

Vztah s partnerem nula není příliš perspektivní. Rychle se do sebe zamilujete, ale spíš jde o lásku smyslovou než emoční. Lásku musíte od začátku pěstovat, jinak nebude mít vztah dlouhé trvání.

 

Žena AB

Vztah s mužem AB lze jen těžko předvídat. Spojením dvou AB vznikne jeden nebo druhý extrém. Můžete mít zcela ideální krásné manželství, nebo se vaše domácnost stane každodenním bojištěm. Váš společný život je mimořádně pestrý a plný překvapení. Nikdy nevíte, co přijde v další vteřině.
S mužem A jste si podobná v mnohých věcech. Dokážete se vzájemně podpořit. Je to právě vás muž, kdo častěji přizná svou chybu a kdo se snaží více o udržení vztahu. Oba se dokážete vcítit do toho druhého, s láskou o sebe pečujete. Muž A vám poskytne pocit bezpečí. Dobré spojení.

Muž B vám ochotně vyjde vstříc. Pouští se s vámi do diskuzí. Jste sice odlišní, ale máte podobné povahové rysy. Jste k sobě tolerantní a respektujete individualitu druhého. Společně tvoříte dobrý pár.

Muž nula je spíše praktický typ. Společně se vám podaří překonávat každodenní překážky. Jste otevřeni všemu novému. V sexu si porozumíte a možná i to přispěje k spokojenému manželství. Do budoucna je váš vztah perspektivní.

 

Než vyrazíte na schůzku, připomeňte si svou krevní skupinu. Je znám fakt, že mnoho lidí si svou skupinu nepamatuje, kdežto skoro každý je schopen říci, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil.

 

Věříte typologii krevních skupin? Jaké spojení krevních skupin máte s partnerem? Napadlo by vás hledat si partnera výhradně podle krevní skupiny?

Reklama