62442170e20a3obrazek.png

Gracie Cooperová je veselá, ochotná a snaží se vytěžit maximum z každé situace. Když její otec několik měsíců po zjištění diagnózy rakoviny plic zemře, odloží Grace stranou své umělecké ambice a plány a převezme jeho obchod se šampaňským na Manhattanu. Záhy ale zjistí, že výnosy z prodeje jsou čím dál nižší, a ještě k tomu se ji z prodejny pokouší vystrnadit velká korporace vedená pohledným, ale otravně arogantním Sebastianem Andrewsem.

Sexy filmová komedie na stránkách knihy!

Gracie nedokáže snést pomyšlení na to, že bude muset zahodit otcův sen, stejně jako předtím svůj. Připadá si zahnaná do kouta, přičemž ale nechce přátelům ani rodině přiznat, že uvažuje o zavření obchodu, a proto hledá útěchu jinde – na anonymní internetové seznamce, kde zvolna propadá kouzlu uživatele s přezdívkou Sir.

ss.jpg

Přestože ale Gracie z každého online setkání se Sirem zaplavuje pocit blaženosti, nemá tušení, že ho již potkala ve skutečném životě… kde jeden druhého nemohou vystát!

Ukázka z Lásky naslepo

Ty jsi mě našel, to je to první, co mě napadne.
„To jste vy,“ je jediné, nač se zmůžu.
Překvapení v jeho očích signalizuje, že je zaskočený, že mě vidí, stejně jako já. Jemná vráska mezi jeho tmavým obočím dává najevo, že si není úplně jistý, jak s tou situací naložit. Rozhlédne se, jako by se chtěl ujistit, že je tam, kde má být. „Dobrý den. Hledám majitele.“
Propána. Provozovatel obchodu se rychle naučí, že hláška „Hledám majitele“ téměř vždycky znamená stížnost nebo pochybnou obchodní nabídku.
I tak se zářivě usměju. „Já jsem majitelka. Jak vám mohu pomoci?“

Láskyplné a humorné čtení vydala Metafora a knihu zakoupíte na e-shopu Grada.cz.
6244219fbf70fobrazek.png

Reklama