Ohřejte se na chvíli alespoň pohledem, přeneste svoji mysl do Thajska a kochejte se krásnými záběry místní krajiny prosycenými láskou. To všechno nabízí nový videoklip pražské kapely 100°C k songu Freaky Boy.

„Pro klip jsme tentokrát zvolili v současné době velmi populární formát inspirovaný počítačovými hrami, který prezentuje příběh z pohledu hlavního hrdiny. Tím je freaky boy, bláznivý kluk, který si užívá dobrodružný road trip po Thajsku. Potkává nové kámoše a holku, do které se během road tripu zamiluje. Vše končí proskočením ohnivého kruhu, jedná se o symbol nevázanosti, kterou v sobě má každý z nás, ale málokdy jí může dát zcela volný průchod,“ uvedl autor klipu a zároveň basák kapely Ondřej Urbanec.

„Jedná se o první klip vůbec, ve kterém nevystupuje kapela. Chtěli jsme tak našim fanouškům přinést něco nového, neotřelého. Doufáme, že se jim to bude líbit,“ doplnil frontman kapely Joshua aka Jakub Johánek.

Kdo jsou 100°C?
Šestice muzikantů z Mariánských Lázní o sobě dala poprvé výrazněji vědět před deseti lety, kdy prorazila v talentové soutěži Coca Cola Popstar. Skupina má na svém kontě čtyři alba. Poslední deska vyšla v loňském roce. Nejbližší koncert kapely se uskuteční 13. února 2015 v klubu La Loca. Další akce jsou plánované na jaro 2015.
Reklama