Ahojky,

lásce na první pohled nevěřím, je slepá. Druhý pohled je vždycky o něčem jiném...

Jindřich
Na první pohled jsem se zamilovala do krásného štíhlého kluka s dlouhými vlasy, který frajersky potahoval ze zapálené cigarety, všechny holky o něm snily. Na pohled druhý se z něho vyklubal ješitný sebestředný feťák, opilec a gambler. A já ho milovala a běhala za ním, koukala, jak hází spoustu peněz do automatů, kontrolovala ho, když se přečichal toluenu a brečela, když si podřezal žíly... Maminka ho naštěstí našla včas a on slíbil, že se změní. Gambleřit přestal, ale jinak se nezměnil. A já ho pořád milovala a běhala za ním ( a k psycholožce ) a trápila se...

Jindra
Na první pohled to byl normální kluk s dlouhými vlasy a bříškem, takový flirt, pomsta Jindřichovi. Na pohled druhý to byl můj zachránce, který mi otevřel oči a přesvědčil mě, že Jindřich mi za to trápení nestojí, i když je tak "úžasný". Jindra mě miluje, váží si mě, umí si se mnou povídat, pomáhá mi, smějeme se spolu.

Jsem ráda, že mě ten první pohled úplně neoslepil, a že jsem na pohled druhý našla skvělého manžela a taťku našeho prcka.

SepyMilá Sepy,
krásně napsané, k tomu není co dodat.
Chvála druhým pohledům, které vidí do i duše.
Přeji hodně štěstí

Reklama