Mysli na zdraví - Sypané s oříšky je další novinkou od společnosti Emco, kterou si mohou zákazníci „nasypat“ k snídani a získat tak hned po ránu tolik důležitou energii a chuť do pracovního dne.

MysliHlavní ingrediencí tohoto výrobku jsou celozrnné cereálie (69 %), jejichž základem jsou ovesné vločky doplněné několika druhy křupavých oříšků - kešu, lískovými oříšky a arašídy. Chuť této lahodné kombinace podtrhují svěží rozinky.

S touto snídaní si můžete být jisti, že potěšíte nejenom své chuťové pohárky, ale i své tělo. Ovesné vločky totiž obsahují ovesný betaglukan, který prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi.  Ořechy jsou zase důležitým zdrojem kvalitních bílkovin, vitamínu E, který je poměrně složité najít mezi klasickými přírodními zdroji, vitamínů skupiny B, hořčíku a mnoha dalších prospěšných látek. 

Mysli sypané s oříšky neobsahuje žádný přidaný cukr, takže může být zařazeno do jídelníčku při redukční dietě. Výrobek neobsahuje ani aromata, konzervanty, stabilizátory a barviva.

V obchodech se prodává 750g  balení za doporučenou maloobchodní cenu 74,90 Kč. 

http://emco.cz

Reklama