Krémy na ruce z naší pražské výrobny, která se ukrývá v areálu bývalého cukrovaru v Čakovicích, se pyšní poctivými recepturami s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu, jsou vhodné pro vegany, překrásně voní a poskytují rukám skutečně intenzivní péči a ochranu. Díky tomu patří již mnoho let mezi naše naprosté bestsellery. Vybrané z nich tento podzim představujeme v novém designu a se šetrnější konzervací.

Jaké krémy na ruce uvádíme v novém?

Hydratační krém na ruce s meruňkovým olejem a bambuckým máslem 100 ml, cena: 169 Kč

Regenerační krém s cennými přírodními oleji poskytuje úlevu pokožce rukou, kterou každodenně namáháme častým kontaktem s vodou a nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Obsahuje zvláčňující a regenerační meruňkový olej, ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pokožku. Receptura tohoto výživného krému je dále obohacena o bambucké máslo, které má mimořádné ochranné schopnosti, hydratační olej z makadamových oříšků, výživný hroznový olej, hojivý a zklidňující panthenol a glycerin. Díky těmto cenným přírodním ingrediencím tak hluboce regeneruje a hydratuje pokožku, dodává jí intenzivní péči, pružnost a ochranu. Krém má lehkou konzistenci, rychle vstřebá a nezanechává pocit mastnoty. Svěže ovocná vůně meruňky zanechá pokožku nádherně provoněnou.

Pečující krém na ruce & nohy s vřídelní solí, bambuckým máslem a levandulí 100 ml, cena: 175 Kč

Pokožka na rukou i nohou bývá každodenně velmi namáhána - naše ruce jsou vysušovány častým kontaktem s vodou a naše nohy ujdou během průměrného života neuvěřitelných 100 000 km. Zaslouží si tak pravidelnou péči a hýčkání. Krém na ruce & nohy obsahuje unikátní bambucké máslo, které má mimořádné výživné a ochranné schopnosti, obsahuje zjemňující vřídelní sůl, přírodní levandulovou silici, cenný makadamiový a hroznový olej, hojivý a zklidňující pantenol a zvláčňující glycerin. Díky těmto přírodním ingrediencím hluboce regeneruje a hydratuje pokožku a poskytuje jí intenzivní péči, pružnost a ochranu. Vůně levandule navíc zmírňuje svalové napětí a napomáhá pocitu dokonalé úlevy a relaxace.

Pěsticí krém na ruce s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji 100 ml, cena: 169 Kč

Naše ruce jsou dennodenně namáhány častým kontaktem s vodou a nepříznivými vlivy vnějšího okolí. S přibývajícím věkem se pokožka rukou navíc ztenčuje a vysychá. Pěsticí krém na ruce, vhodný především pro zralou pokožku, proto obsahuje výživné oleje z mandlí a makadamových oříšků a unikátní bambucké máslo, které mají mimořádné zvláčňující a ochranné schopnosti. Hydratační růžová voda, olej z divokých růží a glycerin napomáhají předcházet ztrátě vody z pokožky. Pěsticí krém na ruce je dále obohacen o vřídelní sůl, hojivý panthenol a zklidňující ovesný beta-glukan. Díky cenným přírodním ingrediencím tak podporuje hydrataci a regeneraci pokožky, dodává jí intenzivní péči, pružnost a ochranu. Podmanivá vůně s jemnými tóny růže zanechá pokožku nádherně provoněnou.

Více informací naleznete na stránkách Manufaktura.

Reklama