Ahojy, všechny zdravím a přeji hezký den.

Po přečtení dnešního tématu jsme si vzpomněla na jednu výpověď. Mám ji uloženou v PC, ani nevím proč. Možná proto, že vím jaké to je, když láska dostane výpověď.

Ale to už je dávno, už je zase na plný úvazek...:-))

Tak se mějte krásně a všem přeji, aby láska byla pořád, na plný úvazek a nikdy nebyla nadbytečná.

Majdinka

**********************************************

"Budeme psát výpověď. Vezměte si papír, nadiktuji Vám koncept"

"Jistě pane, můžete diktovat."

"Takže hlavička bude klasická, dnešní datum, věc - výpověď z důvodu nadbytečnosti, paragraf doplňte podle Zákoníku práce. Dopište něco ve stylu, vážená paní, velmi si vážíme Vaší záslužné činnosti, ale vaše místo bylo rozhodnutím valné hromady k prvnímu příštího měsíce zrušeno, odstupné Vám bude vyplaceno dle zákona, bude Vám vyplacena náhrada za ušlý výdělek po dobu tří měsíců. Všechny zákonné podmínky budou splněny. Přeji hodně úspěchů v dalším životě a jiný obvyklý loučící řeči. Vždyť to znáte, není to poprvé.

" Mám to pane, napíšu to ještě dnes a dám k podpisu. Do pošty to dám zítra, pošlu to na doručenku, do vlastních rukou, uložit 10 dnů, jen potřebuji nacionále, komu to vlastně adresovat."

"No jo já zapomněl,

   paní Láska

   bytem kdekoli si zamane"


Majdinko, díky, ale já si tuto výpověď ukládat nebudu. Ne, ne. Lásce já výpověď nedám... Vždy je tu někdo, koho budu milovat až do konce svého života ;-).
Reklama