Sháníte dárek pro ašeho miláčka k Valentýnu? Nechali jste si výběr na poslední chvíli, ale nechcete chodit po obchodech a stát nekonečné fronty? Své nápady jste již vyčerpali v minulých letech a již Vás nic nenapadá? Čokoládová bonboniéra, spodní prádlo či živá květina jsou na každoročním seznamu? Zkuste změnu a již dále nehledejte! Pořiďte své lásce jedlou kytici Frutiko, která upoutá nejen vizuálně, ale i svojí čerstvostí a chutí.

Ovocné kytice jsou vyráběné z čerstvého ovoce, které je každé ráno dováženo. Obsahují sladké červené jahody, šťavnatý ananas, exotické melouny, hroznové víno, kiwi, atd. Pokud tedy toužíte dát vaší drahé polovičce něco nejen chutného, ale i zdravého, tak jsou ovocné kytice Frutiko tou nejlepší variantou.

Frutiko

Vaše láska nemá ale ráda ovoce nebo je na něj alergická a vy byste jí rádi darovali tento neobyčejný originální dárek? V tom případě můžete vybírat z dortových kytic, které obsahují čerstvě pečené muffiny přizdobené bílou, růžovou, mléčnou nebo hořkou belgickou čokoládou či barevným fondánem.

Na výběr je ze spousty typů a druhů kytiček, stačí se jen podívat na stránky www.Frutiko.cz a vaší jedinou starostí bude vytvořit objednávku. O všechno ostatní se již postarají aranžérky a kurýři, kteří kytičku dovezou kamkoli po celé České republice až na vámi zadanou adresu. Pokud je vám ale milejší si pro kytičku osobně dojít na jednu z provozoven (Praha, Brno), tak stačí jen vymyslet přibližný čas vyzvednutí a kytička pro vás bude připravena.

Trend nynější doby je pořídit vaší lásce něco jedlého, na čem byste si mohli pochutnat společně nejen po romantické večeři. Proč? Protože láska přeci prochází žaludkem! :)

Reklama