5f8d590e806f0obrazek.png
Šperkařka a designérka Anna Steinerová se svou značkou PRSTENY S PŘÍBĚHEM umí do těchto významných „kroužků“ vetknout celý příběh daného páru. Jedná se tak vždy o zcela unikátní, kreativní kousek, dělaný přímo na míru budoucím novomanželům. Ve špercích (snubní i zásnubní prsteny), které Anna vytvořila, se například vlnily mořské peřeje, byla do nich otištěna struktura dřeva, horizont Krkonoš nebo otisk dlaně páru. Více informací na www.prstenyspribehem.cz.
5f8d5997cc9fdobrazek.png

Pomyslné „ANO“ a následná výměna prstýnků patří k silným okamžikům každého novomanželského páru. Snubní prsten, který zdobí pár po celý život (v optimálním případě), by měl partnery charakterizovat, být s nimi nějak propojen. Právě hledání a následnou realizaci této symboliky, doslova vepsání příběhu daného páru do šperku, bravurně ovládá šperkařka a designérka Anna Steinerová, která své šperky pojmenovala velmi výstižně – PRSTENY S PŘÍBĚHEM. O vývoji svých prstenů říká: „Tvorba zá/snubních prstenů mě nesmírně baví. Jsem vlastně spolutvůrcem, či dokumentaristou kousku života dvou lidí. Většinou se nejprve osobně potkáme a partneři mi o sobě něco řeknou, co mají rádi, co je společně těší. Já si z poznámek udělám nějakou vizualizaci, jak by mohl šperk vypadat, co by mohl obsahovat a pak společně ladíme detaily, jako je materiál, kamínek ano, či ne, velikost. Vzniklo mi pod rukama už mnoho prstenů a vždy jsou svým způsobem unikátní. Milovníci hor měli na šperku horský reliéf Krkonoš, pár vyhledávající přírodu otisk dřeva, pár, co se seznámil u moře mořské vlny a pejskaři dokonce otisk packy jejich čtyřnohého miláčka. Velmi oblíbený je také motiv čáry života – partneři pak nosí prsten s čárou života své milované polovičky. Zkrátka co šperk, to příběh.“
5f8d591b5ce2cobrazek.png
U každé zakázky je samozřejmostí individuální přístup a přání páru. Všechny prsteny v sobě pak nesou symboliku, někdy čitelnou i pro okolí, jindy skrytou, známou jen těm, kdo prsteny nosí. Velikost, tvar, materiál, zpracování, kameny, barva – možností je skutečně spousta. Nechte si vytvořit šperk, který vás a vaši druhou polovičku bude absolutně vystihovat.
5f8d59b10311dobrazek.png

                                        ***

Anna Steinerová je známá designérka a autorka precizně propracovaných šperků. Věnuje se zakázkové výrobě šperků pod značkou PRSTENY S PŘÍBĚHEM – unikátní zásnubní a snubní prsteny, do kterých jsou vetkány příběhy jednotlivých párů. Dále tvoří také osobní šperky k různým příležitostem, například k narození dítěte, k výročím a narozeninám. Dalším jejím úspěšným projektem je značka Kaawa, která představuje kávu jako fenomén a vtáhne vás do tajuplného příběhu kávového zrna.
5f8d5a16aad84obrazek.png

Anna stojí také například za výrobou šperků pro Českého lva, navrhuje ocenění pro soutěž Barista roku, či šperky pro kávový festival Prague Coffee Festival. Ač je tvorba Anny Steinerové překrásná a originální, nikdy její šperky nezastiňují samotné nositelky/nositele, jsou jim designovým doplňkem, vyjádřením jich samých…
5f8d594290b3bobrazek.png
Ve volném čase se Anna věnuje své početné rodině, ale i sportu (hlavně triatlon), také má ráda jízdu na koni a dobrou kávu.

Reklama