Podle kalendáře nastává pravé léto až ve čtvrtek 21 června. Avšak uplynulý víkend dokazuje, že nezáleží na datu v kalendáři.  Letní den, potažmo krásnou a vášnivou letní noc, můžete zažít prakticky kdykoliv.  Tedy pokud je teplo a je s kým.

Horké letní noci probouzejí vášně nejen u mladých, ale i u těch o něco starších, jinak propadajícím domácímu stereotypu. Romantika, hvězdy nad hlavou…, zapomenete na nějaká klíšťata či mraveniště za hlavou. Zapomenete na všechno, na svůj věk i na okolí. Jako manželé Šímovi.

Mami, že se nestydíte

Manželé Šímovi jsou spolu 17 let. První dcera se jim narodila dva roky po svatbě, druhá o pár let později. Je jí pět a je to takový rodinný mazánek, neustále rodičům za zády.

naked Šímovi mají pěknou rodinnou chalupu, kam jezdí pravidelně na víkendy. Milují posezení venku, teplé letní noci s oblohou plnou hvězd, které ve městě neuvidí. Na chalupě se k sobě chovají tak nějak jinak, jsou k sobě milejší a hodnější. Asi to dělá to prostředí. Voda, les, čerstvý vzduch, žádný městský chaos a nervozita z práce.

Domácí stereotyp je nudný, včetně sexu v ložnici. Na chalupě uprostřed přírody je to jiné, tam je chuť skoro pořád. Jenže sexuální vášně krotí všudypřítomná mladší dcerka. S maminkou chce jíst i spát, a tak než ji paní Šímová dočte pohádku před spaním, usnou většinou spolu.
A pan Šíma si otevře lahvové pivo, sedne si na terasu a musí si nechat na svou ženu zajít chuť.

Starší dcera už s nimi moc nejezdí, výjimečně, ale onoho víkendu, kdy zažili pravou lásku letní noci, s nimi jela.
Večer grilovali, seděli s dcerami, bylo to moc fajn. Manželé se k sobě tiskli a pan Šíma začal po manželce nenápadně šmátrat.
„Nech toho, jsou tady holky“, cukala se paní Šímová.
Zejména před tou starší, patnáctiletou se cítila trapně.
„Hani, nedala bys Jolanku spát?“ zeptal se pan Šíma své starší dcery.
„Ne, já chci jít s maminkou“, začala protestovat ta mladší.
„Ale neboj, já přijdu“, uklidňovala paní Šímová mladší dcerku.
Starší dcera se zatvářila jako by po ní chtěli bůhví co, ale šla.
„Nepůjdeme se projít?“ Navrhl pan Šíma svojí manželce.  

A šli. Ruku v ruce jako za mlada, když spolu chodili. Tehdy si vysnili chalupu u vody a sen se jim splnil. Tehdy snili o společné domácnosti, kde nebudou pod dozorem rodičů, tu sice mají, ale zase jsou pod dozorem dětí. Oba se zasmáli, že snad nikdy nebudou sami.

Seznámili se v létě, vzpomínali, jaké to bylo, když hledali místa, kde by se milovali. A najednou leželi. Kousek opodál měli krásnou chalupu s postelí a peřinami, ale oni radši ulehli do trávy. Krásně a vášnivě se milovali, jak už dlouho ne. Nevadilo jim ani kousání trávy ani mraveniště opodál, neřešili žádné broučky a pavoučky. Nechali se strhnout vášní letní noci.

Vtom slyšeli volání své starší dcery.
„Mamííí, mamíííí, kde jste?“
Hledala je, protože Jolanka nechtěla bez maminky spát a řvala jako tur.
Pomilovat se stihli, ale obléct už ne. Starší dcera Hana je načapala oba v rouše Adamově a znechuceně odfrkla:
„Teda, mami, že se nestydíte.“
Co na to říct? Snad to jednou pochopí.

Čtěte také:

 

Reklama