Tahle tři slova jsou nejen klíčem ke šťastnému a spokojenému partnerskému životu, ale až do tohoto pondělí byla také kamínkem na cestě k valentýnské výhře – mikrovlnné troubě Electrolux. V týdenním kvízu, který jsme pro vás připravili spolu s předním světovým výrobcem domácích spotřebičů, jste odpovídali na otázky, z nichž ta poslední po vás chtěla tvorbu. Na tři slova láska, jídlo, sex jste měli sepsat krátký vtipný textík a jak jsme si všimli, docela vás toto téma zaujalo.;-)

Absolutní výherkyní se nakonec stala čtenářka s nickem Arturie, které gratulujeme k výhře mikrovlnné trouby Electrolux EMS 2340Inox s grilem. Dalších deset nejúspěšnějších soutěžících obdrží praktickou zástěru Zanussi. Všem, kdo vyhráli, redakce gratuluje. Vy ostatní neklesejte na mysli, určitě se to podaří někdy příště. :-)

Vítězný příspěvek:

Po vysloveni těchto 3 slov se mi okamžitě vybaví můj manžel: byla to LÁSKA na první pohled, ulovila jsem ho na SEX a udržuji si ho dobrým JÍDLEM.
Arturie

Na 2. – 11. místě se umístili:

Když jídlo, tak chutné. Když lásky, tak nutné. Když sex, tak na ex.
louže

Levný Ananas Slupnu Kvůli Apetitu Je I Dýně Lepší Oslazená ? Sním ji Eroticky Xnídani
VAMPIRA

S mužem je nutno zacházet jako s domácím zvířetem. Krmit ho 4 x denně pečovat o jeho čistotu a pohodlí a především ho při krmení nedráždit!
amidala

Sex je "jídlem" lásky.
Monique

Dva lidé se rádi mají, často spolu jídlo dají. Láska žaludkem prý prochází, poté člověku nic neschází. Leč co počne si slečinka, doma sama,chudinka. Tu napadne jí náhle, že „bílý sex“ jí táhne. Jde ku své lednici bílé, chutné jídlo zevnitř bere. A tak dívka zakrátko, cítí se jak poupátko. „S dobrým jídlem v žaludku, přežiji tu samotku“. Není divu, že tak činí, nad rozkoš z jídla lepší není.
adelaida

Jídlo 3x denně, sex 3x týdně a budu mít pro Tebe dostatek lásky kdykoliv!!!
Alenka

Láska je pokrm lahodné chuti, živí tě vášní - krásné to pnutí. O sexu nemluvě, ten také chutná, avšak i polévka je někdy nutná. Po dobrém obědě, k sobě se přivinem, pak budem navždycky žít už s tím miminem. Až bude nad ránem v postýlce řvát nechám si o lásce později zdát. Po dobrém pokrmu, hned zas se to stane, když plamínek chuti na sex zas vzplane. A vůně Sunaru v tom našem svazku, pomůže vychutnat skutečnou lásku.
Arnika

ON: "Miluji Tě - ať hladový či syt!!!! Sex je pouhým chtíčem těla, já preferuji cit!!!!" ONA : "Vždyť já vím, tak nech těch řečí a přines něco z ledničky!!! A po dobroučké večeři, naše těla zahoří!!! " SHRNUTÍ : Láska kvete v každém věku, sex je součást života. Však někdo radši omeletu - jiný pod peřinou divocha!!! Každý koná podle svého vkusu, však na SVATÉHO VALENTÝNA si dejte alespoň pusu!!!!!!
ashingo

Každá ženská dobře ví, jak na chlapa správně jít. Stačí dobrá jitrnička, pusinky na obě líčka. Každý večer potěšení, pod peřinou přitulení. Pokud přidáš usměv skvělý, Úspěch bude zaručený.
Myšinka

LÁSKOU opojeni, JÍDLEM nasyceni, SEXEM ukojeni, co víc si přát.
sakulas