vale.jpg

Vždyť mít jeden druhého je ta nejlepší věc na světě. Připravte si společnou romantickou chvilku a udělejte pro vaši lásku něco velkého. Pamatujte, že velké věci se skrývají i v maličkostech a často stačí zkrátka být spolu. Ať už se rozhodnete trávit Den svatého Valentýna jakkoli, něžné bublinky vaši zamilovanou chvilku skvěle doplní.

61efe79b522b0obrazek.jpg

Valentýnské tipy na dárky i společný přípitek

61efe7b557b9cobrazek.jpgRomantika plnými doušky
Nachystat večeři, zapálit svíčky a otevřít vychlazené bublinky. Pro romantický večer je perfektní Bohemia Sekt v růžových tónech. Vedle své barvy vás a vaši polovičku okouzlí i svěží, jemnou chutí a ovocnou vůní. Už první doušek krásně dotvoří atmosféru pro sdílení něžných slůvek.
www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč

61efe7e64e162obrazek.jpgPro žhavý večer
Od něžné romantiky k vášnivému vzplanutí je jen nepatrný krůček. Doprovoďte tento přerod smyslnými červenýmibublinkami! Lahev červeného Bohemia Sektus vůní peckového ovoce a tóny čokolády je pro valentýnskou noc jako stvořená.
www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč

61efe7d7e3482obrazek.jpgOpojeni jen láskou
Pokud si letošního Valentýna užíváte v očekávání přírůstku do rodiny, z celého srdce gratulujeme. Bez šumivého přípitku na vaši lásku se ale obejít nemusíte. Bohemia Sekt nabízí i nealkoholickou variantu bublinek. Na romantický večer vyberte rosé, v němžvynikají tóny malin.
www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč

61efe7f2831bdobrazek.jpgNěžné vyznání
Sekt je zároveň i skvělým valentýnským dárkem! Tím spíš, když ho doplníte o něžnou valentýnku přímo na lahvi. Vezměte Bohemia Sekt La Fleur, fix a vyznejte se z vašich citů krátkým vzkazem pro svou lásku. Po jeho otevření si pak společně užijte bohatou vůni, připomínající rozkvetlé růže a muškáty, a plnou chuť, která vás naladí navlnu romantiky.
www.osobnivinoteka.cz, 159 Kč
 61efe77bac3a3obrazek.jpg