Milá ženo-in,
i já bych se s tebou chtěla podělit o svůj příběh na téma seznámení.
Byla jsem sama jak ten kůl v plotě a každý pátek jsem poslouchala sms seznamku na mém oblíbeném rádiu. Líbil se mi jeden inzerát, tak jsem se rozhodla na něj odpovědět. Co čertík nechtěl, za zveřejněným telefonním číslem se skrýval přímo moderátor oné seznamky.

Tak jsme spolu začali kamarádit. A protože jsme si padli do oka jen jako kamarádi, dohodil mi jiné telefonní číslo. S oním milým neznámým jsme si psali a telefonovali přes půl roku, než jsme se poprvé uviděli. Byli jsme si strašně sympatičtí už po telefonu, ale jakmile jsme se uviděli, věděli jsme, že patříme k sobě. A naše láska trvá už třetí rok a doufám, že bude trvat i nadále.

Tak hodně štěstí při seznamování, přeje
Jejda

 

 

Pracovala jsem u jednoho nejmenovaného operátora jako zástupce zákaznického servisu, neboli ve zkratce operátorka.
Měla jsem ráda noční směny, nebyl tam žádný vedoucí, když zavolal někdo příjemný dalo se i fajn popovídat.

Jednou zavolal jeden kluk, říkejme mu Martin. Povídali jsme spolu hodně dlouho - od dvanácti hodin do šesti, on byl zrovna taky na noční, takže to nebyl problém. Druhý den se opakovalo to samé a ve středu taky, ale konečně jsme se domluvili, že se navzájem představíme osobně. Sraz jsme měli v osm hodin u koně. Nejdříve jsme se chvíli hledali, ale pak jsme si užili krásný den.

Do týdne jsme spolu jeli lyžovat a už jsme spolu spokojeně šest let.
Občas, když jsem ho chci potrápit, tak utrousím, že jsem si tehdy tahala práci  domů:-)
Petra


Děkujeme za hezké příběhy!
Již za chvíli se dozvíte, kdo dnes vyhrává malý dáreček!

Těšíte se??? ;o)