Život píše ty nejzajímavější příběhy. Občas nám některý z nich pošlete i vy, milé čtenářky, a chcete znát názor ostatních. Co říkáte vztahu, ve kterém ani po půl roce známosti „k ničemu nedošlo“? Eva se brání sexu a Olda už si připadá jako žebrák. Co za tím vězí?

dvojčata

Pracuju v menší firmě, kam víc jak před rokem nastoupil na místo mistra mladý kluk. Říkám kluk, protože mu je asi 24 let. Ale nabubřelostí, arogancí, drzostí a pramálem slušnosti oplývá požehnaně, takže v oblibě moc není.

Před Vánocemi k nám přišla na pár dní na brigádu malá blondýnka, která se mu hrozně zalíbila. Její maminka shodou okolností pracuje se mnou ve zmíněné firmě. Pro tenhle článek budeme drobné blondýnce říkat třeba Eva. Je jí málo přes 20 let a má dvojče-sestru. Olda se prostě zamiloval, začali spolu chodit, ale Eva všude na schůzky tahala svoji sestru Sašu.

Ať ji Olda pozval do bazénu, na večeři nebo někam na výlet, všude brala Sašu s sebou. Po čase se mu to přestalo líbit, chtěl být jenom s Evou. Problém byl asi v tom, že dvojčata na sebe byla hodně fixovaná a vlastně ani neměla žádné jiné kamarádky než jedna druhou. Olda se snažil, protože navíc po Evě dost toužil. Jeli spolu na nákupy do Polska, ale to jela samozřejmě i Saša a jejich maminka. Netřeba dodávat, že většinou všechno financoval Olda, plat má velmi slušný.

Po šesti měsících od seznámení pozval Evu na týden do Paříže... a doufal. O dvě „ubohé“ pusy musel dost prosit, jinak pořád „cudná“ Eva nesvolila k ničemu. Dokonce se před ním ani nedokázala převléknout. Neříkám, že by mu měla hned skočit do postele, ale přece jenom po půl roce známosti dělat drahoty mi přijde v dnešní době trochu moc.

Navíc, soudě podle sebe, mám-li někoho ráda, toužím po něm taky. Netřeba dodávat, že se tím celá firma baví, protože tamtamy fungují spolehlivě. Přemýšlím, jestli ho ta holka má vůbec ráda. Přijde mi to z její strany trochu jako vypočítavost. A taky mi je Oldy tak nějak líto, i když s ním vztahy nemám nejlepší. Za tři týdny spolu jedou do Chorvatska... co myslíte, jak to dopadne?

Není to o tom, že on platí a ona by měla jaksi „za odměnu“... to v žádném případě. Je to o lásce, o přístupu k ní a vlastně o všem, co k tomu patří. A k ní patří i sex.

Dost by mě zajímal názor čtenářek.


Co si o tom myslíte, milé ženy-in?