Zajímavý případ se o víkendu odehrál ve Spojených státech, konkrétně v Jižní Dakotě v Sioux Falls. Podle týdeníku The American Post se na tamním hřbitově objevil čerstvý náhrobek manželů Kraftových. To by nebylo nic tak zvláštního, jenomže nebožtíky pravděpodobně spojovalo pouto, které se vymyká běžnému materialistickému uvažování. Náhoda? Možná, posuďte sami.

Manželé se narodili ve stejný den před sedmašedesáti lety. Poté, co byli oddáni, nezůstal jeden bez druhého více než dva dny. V sobotu 16. února Diana Kraftová zemřela po dlouhé nemoci. Její manžel Kent, který byl jinak zdráv, však do několika hodin zemřel také. To znamená, že na náhrobní desce byla u obou manželů data narození i smrti shodná. Vlastník pohřební společnost Miller Funerál Home místnímu tisku sdělil, že za třicet let v pohřebnictví nic podobného nezažil. Že by tohle byla pravá láska až za hrob? Každopádně prapodivná shoda okolností.

Zdroj: The American Post

Slyšeli jste už někdy o něčem podobném? Mohlo mezi manželi existovat silné duchovní pouto z minulých životů? Nebo je to opravdu jen náhoda?

 

Reklama