Jennifer Lopez je teď asi opravdu šťastná. Rozvod s Crisem Juddem se konečně chýlí ke konci. Není tajemstvím, že manželé už spolu dobu byli jen papírově. Soudní procedura je však už u konce a latinskoamerické krásce už nic nebrání v tom, aby se provdala za Bena Afflecka, se kterým chodí už od loňska. Na rychlém rozvedení nepovedeného svazku s bývalým tanečníkem měla J.Lo opravdu velký zájem. "Uplatila" prý Crise Judda patnácti miliony dolary, aby se rozvod trošku hnul.
Všechno není ale tak růžové jak se zdá. Vztah Afflecka a Lopezové prý prochází první krizí. Podle očitých svědků se minulý týden na festivalu Sundance Film k sobě dvojice chovala velmi odtažitě. Možné potíže ve vztahu slavného páru velmi znepokojuje především filmařské firmy. Dvojice se totiž sblížila loni při natáčení filmu Gigli, ve kterém hrají milence a který produkuje společnost Columbia Pictures. Té by případný rozkol mezi Jennifer a Benem nebyl ani trošku vhod; obávají se, že by to mělo špatný vliv na propagaci filmu, který má do kin přijít letos v srpnu. Jeden ze zaměstnanců listu Daily Mirror potvrdil: "Když se ti dva dali dohromady, byla to pro film skvělá reklama. Jejich láska je pro naši firmu opravdu dobrá věc. Kdyby se ale rozešli, náš obchod je ohrožen." Společnost Columbia Pictures však tuto možnost oficiálně popírá. Její mluvčí novinářům řekl: "Nezajímají nás jejich soukromé problémy."
Tak to vidíte, jak je ten svět šoubyznysu krutý. Zatímco Ben a Jennifer možná prožívají citovou krizi, obchodníci se chladnokrevně starají jen o své dolary.
Reklama