V italském lyžařském středisku – Kronplatz přišli letos s novým nápadem, a to podpořit domácí firmu. Tradiční manufakturu na výrobu speciální vlněné látky -  loden, fabriku Moesmmer ve městě Brunneck, pod lyžařským střediskem Kronplatz. Ta se v Brunnecku postarala o krásné čalounění, potahy i závěsy, které VIP gondola má.

lanovka

Places ( TVB Kronplatz - Photo TV Bruneck)

Každý je zde vip host. Dokonce je v ní  i nádoba na sekt. Hostům nabízejí italský sekt Franciacorta Satèn. Nová, moderní a pohodlná i exkluzivní kabinka Kabinenbahn Alpen Connecting „plešaté hory“ Kronlplatz. Jízda k nádherné kulise Dolomitů, které jsou od roku 2009 zapsané do seznamu UNESCO světového dědictví, trvá asi dvacet minut. Je vhodné si dopředu kabinku objednat. Prostor v gondole je pro šest lidí, dvakrát se vyvezete nahoru a jednou dolů.

lanovka

lanovka

Kronplatz Lifts ( TVB Kronplatz - Photo Harald Wisthaler

Cena je 100 euro. Rezervovat si tento zážitek můžete na marketing@kamkam.eu anebo přímo na: olang@kronplatz.org

lanovka

Landscape ( TVB Kronplatz - Photo Michael Oberlechner)

 
Manufaktura Moesmmer vznikla v jihotyrolském Brunnecku  v roce 1894  a je jednou z mála v tomto regionu, která má ještě kompletní produkci látek. Její jméno a kvalitu poznají na celém světě. Je dodavatelem pro mnohé módní návrháře zvučných jmen. Pro společnost Moesmmer je tento krok inovativním projektem, začátkem spolupráce s italskou společností vleků a lanovek.